Sevgilinizin yanına yakıştığınızı düşünüyor musunuz ?

Sokaklar gözlem için en iyi mekanlar. Bazen bakıyorum tipsiz bir adamın yanında güzel bir kız, çirkin bir kızın yanında yakışıklı bir erkek. Siz sevgilinizin yanına yakıştığınızı düşünüyor musunuz ?

O 10 üzerinden siz kaç puansınız o kaç puan ?

Ben başlıyorum.

Ben 8 puanım sevgilim 7 puan.

0|0
18|11

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 17

• Sevgilim yok ama varken herkes yakisiyosunuz derdi ayrilinca sen guzelsin o tipsize dondu mesele ama ben yakistiriyordum.

0|0
    0|0
  • ben 10 sevgilim 10

0|0
    0|0
  • sevgilin 7 sen 8 sen ayrılma vaktin gelmiş

0|0
    0|0
  • ben yakıştırıyorum benm gözmde dünyanın en yakışıklısı,ama başkaları sen çok güzelsin neden onu terch ettin diyolar,bide benm gözümle görseler,anlamıyolarki.herşey yüzmü,yaşlanınca hiç bir önemi kalmayacak,5 sene olacak bu yıl ve çok muıtluyum .bana iyi davranması bana sevgi göstermesinden başka hç bişey umrnda degilim.seviyom laaaaaannnnnnnn

0|0
    0|0
  • 9-9

0|0
    0|0
  • Hiç yakıştırmadılar kendi arkadaşlarıda benim arkadaşlarımda

herkes ona 0 veriyor(du) :)

0|0
    0|0
  • yakısırım :p

0|0
    0|0
  • Ben 10 sevgilim 0 -.- sevgilim yok çünkü..

0|0
    0|0
  • itiraf edeyim evet, önceden çok karmaşa yaşadım bu konuda..ama sonrasında umrumda bile olmadı..çokları hafife alıyor şu kalp gözüyle görme işini ama tip mip hikaye..

0|0
    0|0
  • senın o karsılastırma yaptıgın kısıler bırbırını begenmese bırlıkte olmaz herkesı begenen olur

0|0
    0|0
  • ben birbirimize yakisma derecemize 8 veriyorum

0|0
    0|0
  • Bana aevgilini göster sana kim olduğunu söyleyeyim:D

1|0
    0|0
  • Bir zamanlar yakıstırırlardı.. dırım dırım dırım..

0|0
    0|0
  • biz cok yakısiyoruz.oda bende siyah saçlı beyaz tenlıyız.o 182 ben 170 uyum puanımz 9

0|0
    0|0
  • Kendimizi kıyaslayacağımız bi sevgilimiz yok maalesef ='(

0|0
    0|0
  • Ben 9 puanim esim 4 puan :))

0|0
    0|1
  • Dört dörtlüğüz tabiri caizse...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• 9/9 Çok yakışıyoruz. Gören de çok yakıştırıyor. Böyle güzel bir kız ve böyle yakışıklı bir erkek nadiren birleşiyor diyorlar. Gerçekten bakıyorum biri güzel diğeri tipsiz, biri yakışıklı diğeri tipsiz. Biz fark yaratıyoruz. Çok fena gaza geldim hakkımda hayırlısı. :)

0|0
    0|0
  • güsel soru...1.71 babyface bi cocugum..egitim, sosyal cevre, kalite, kültür, spor, aile gibi parametrelerin gayet iyi..sadece uzun kız takıntım var..kız arkımın enaz 1.75 boyunda max 53 kilo olması gibi bi sartım var gerisi teferruat..malesef o boydaki çok güsel yüzlü kızlara boy olarak kısa kalıorum o yüsden yüz güselligi faktöründen tamamen vazgecmek zorunda kldım..şuanki kız arkım 1.76 (5-6 cm uzun bnden) ama suratı boktan...mümkün mertebe oturmakdan ziyade dolasmayı tercih ediorum ayakda:) oda muhtemelen tam tersini diodur, şu cocukla bi otursak diye:) kısacası yüz güselligi 10 üzerinden 3 falan bana göre vücut çok iyi...

0|0
    0|0
  • Ben sevgilimden daha güzelim, biraz sönük kalıyor yanımda.

0|0
    0|0
  • Her çift aşklarının, dünyanın en büyük aşkı olduğunu düşünür... Ve bu, her çiftin kendine 10 üzerinden 10 puan vermesi için yeterli bir neden. :)

0|0
    0|0
  • Sevgilim yok ama kendi tipime yakışan kız Emmy Rossum tiplidir. O zaman kendime 8 sevgilime 8 veririm, dengede oluruz. Tom Cruise'un yanına Kibariye olmaz, o hesap :) Ama aslolan iç güzelliği hakkaten

0|0
    0|0
  • sevdigini kendine yakıştıramıyosan yanında gezdirmeyeceksin.mecnuna sormuşlar leyla çok çirkin ne işin olur diye.mecnun; onu bide bana sorun demiş.sevginin puanı olmaz varsa ömrü olur.sonrası boş.

0|0
    0|0
  • özellikle kadınların dönüp dönüp baktığı,neredeyse parmakla gösterilen bir çifttik,10/10'lukdu bizim uyumumuz geçmiş zaman...

0|0
    0|0
  • 0-0 sevgilmi yok puanlamayı sevgili olduktan sonra karşılıklı bir şekilde yapacağız

0|0
    0|0
  • belki de sen sıfır puansındır sevgilin 10 puandır kime göre neye göre arkadaşım?

0|1
    0|0
  • seven sevgilisine puan vermez..tabi gerçek anlamda seviyorsa..

0|0
    0|0
  • Ben 7 sevgilim ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...