Spora yazılmak istiyorum ama...

Spora yazılmak istiyorum boyum 1.67 kilom 57-58 göbek kısmımda sıkıntı var bide basen :( deli ediyor beni çok dikkat çekiyo kalça ve basen kısımlarım çok raahtsz olmaya başladım ve spora yazılmak istiyorum ama çekiniyorum birazda daha önce hiç gitmedim nasıl olur bilemedim :(

Güncellemeler:
Yoksa kendim sabah akşam yürüyüş mü yapmalıyım ?

0|0
2|16

En İyi Kız Görüşü

• Boyumuz hemen hemen aynı bence gitmeyi planlıyorum aynı kararsızlığı yaşıyorum. fitness a mı gitsem yürüyüş mü yapsam diye. Bence fitness a git bir para ödemiş olduğun için kendini gitmeye zorunlu hissedersin. Ama gidiyorsan devamını getir derim. Benim gibi bir anda 9 kilo alırsın ve nasıl aldığına şaşar kalırsın. bende şuan 71 kiloyum. önce 77ydim 62ye düşmüştüm spor sayesinde. Bıraktım hüsranla bitti :( kilon boyuna göre ideal. İnternetten göbek eritme videosu bulup evdede yapabilirsin, ama adapte olabilirsen.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Spora Başla Sen,Belli Bir Düzene Göre Bi Kaç Yılda Çok Büyük Değişiklikler Olacak..Birde dengeli Beslenip,Fazlalık Almazsan Vücuduna Kısa Sürede Kilonu Verir,Vücudunda Olması Gereken Yağ İle Devam Edersin Hayatına.Sonra Bırakmak İstersen Bırakırsın Sporunu Ama Yine Diyette Bir Değişiklik Yapılmalı Yoksa Verilen Kilolar Kısa Sürede Tekrar Alınabilir.Bu Arada Bi Bunları Bi Doktor Kontrolünde Yapmalısın..

1|0
    0|0
  • bütçen ve vaktin uygunsa yazıl ama düzenli yürüyüşte faydalı olacaktır

0|0
    0|0
  • senden daha kötüleride spora gidiyor hiç takmıyor bile.sonra herkes bir bakıyor o insanın gayreti ve sabrı sonucu ,iyi sonuç aldıklarına şaşırıyorlar...sende dene sonucu gör...

1|0
    0|0
  • bence yazılsan cok daha guzel wucu da sahıp olabılırsın

1|0
    0|0
  • Neden çekiniyorsun ki? Güzel olacağı kesin.

0|0
    0|0
  • Bayanların spor salonuna gitmesi bana saçma geliyor imkanın varsa yürüyüş yap hergün düzenli olarak internetten bak 1 2 kalça hareketi öğren bide yediğine içtiğine dikkat et bence daha iyi sonuç alırsın.Salona gidersende bantta yürüyeceksin ve bi hoca eşliğinde bu hareketleri yapacaksın okadar.

0|0
    0|0
  • düzenli gıdeceksen salon çok faydalı olur.Hatta bıde yüzme havuzu varsa daha mukemmel olur..Azımlı olursan süper şekil bir vucut yaparsın...

0|0
    0|0
  • evde yapabilirsin senin için spor salonu zor olabilir evde başla bi iki kilo ver kendini bi toparla öyle git spor salonunda kendin kilo veremezsin hoca varsa hocada cok zorlar

0|0
    0|0
  • kadın dediğin biraz etli olur ya taş gibi olcan nolcak taş istesek kumsala gideriz arkadaş

0|0
    0|0
  • yuruyuste olabılır ama duzenlı yapmak sartıyla...

0|0
    0|0
  • Çekinecek birşey yok bunda.Dert etme spora başla.

0|0
    0|0
  • spor+beslenmene dikkat edersen gider fazlalıklar

0|0
    0|0
  • spor iyidir.

0|0
    0|0
  • Sabah akşam koşsan daha faydalı .

Mekik çekmeyi de denemelisin

0|0
    0|0
  • bir kaç spor videosu atabilirim istersen kendimde epey faydasını gördüm.

0|0
    0|0
  • Git bi fitness salonuna 1 ayda taş gibi olursun,düşünmene bile gerek yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• spora git bi program yaptır kendine. çekincek bişey yok ki bunda..

0|0
    0|0
Yükleniyor...