Beşiktaş Liverpoolu elediğinde, ilk hissettiğiniz duygu neydi?

Beşiktaş Liverpoolu tarihe gömdü, pekâla sizin hissettiginiz ilk duygu ne oldu?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Sevindik tabiki ama hemen pesinden fikret orman aciklamalari golge dusurdu.

0|0
    1|0
    • Açıklamaların bir kesitini okumuş ya da dinlemişsin. Her yönetim, her başkan bir kupa getirmeli tarzı bir açıklama o. Galeyana gelip topluma uyma :)

• O ben değilim muallakta kalan düşüncelere -vermem ki verecek konuda değil. :)

Kızlar Ne Diyor 5

• mutlulukdan havalara uçtum sevdiğim insandan evlenme teklifi almış gibi hissettim çok güzeldi :-D:-D:-P

0|0
    0|0
  • Hissedemedim. Liverpool değil kim olsa hissemezdim tutkudan.

0|0
    0|0
    • Bende burada ogrendim zaten dinlemedim ole diyosan oledirde - vermene gerek yoktu sendemi basladin :))

• Beşiktaşa aşık olmanın gururunu duydum❤

0|0
    0|0
  • Türk olmaktan bir kez daha gurur duydum.

0|0
    0|0
  • gurur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Beşiktaşlı değilim ama son penaltı ya geldigi de kesin atamayacak dedim ve atamadı çok heyecan verici bir maçtı gurur duydum

0|1
    0|0
  • güzel bir duygu insan gurur duyar tabiki ama sonrası utanç verici sokaklardaki eğlenceler görgüsüzlük alametleri. uefa avrupa liginde son 16 ya kalınca sokaklara dökülmek ne büyük görgüsüzlük. sanki sinyale yakalanmayan uzay mekiği icat etmişler, ya da türkiye dünya kupasını kazandı, belkide beşiktaş şampiyonlar ligii şampiyonu oldu.

0|0
    0|0
  • Bir KARTAL olarak çok duygulandım ve iki damla yaş geldi gözlerimden bu his mükemmel bir duyguydu :((

0|0
    0|0
  • İddaa dan 15 li mac yapıp hepsini tuturmus olmanın verdigi o gurur vardır ya iste öyle bir gurur hissettim ☺

0|0
    0|0
  • Zıpladım direk :))

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey.

0|0
    0|0
  • Türklerin zaferi sevinç hissettirir bana sadece Beşiktaş değil hangi Türk takimi olursa olsun

0|0
    0|0
  • Galatasaray lı Olduğum Halde Sevindim

0|0
    0|0
  • tarifsiz yaaa :D

0|0
    0|0
  • Türk takımı sonuçta başarılar

0|0
    0|0
Yükleniyor...