Program yazabilecek tecrübeli birisi var mı?

Spora başladım arkadaşlar ancak spor program herkeze aynı yazılıyormuş konusunda tecrübeli olan birisi program yazabilir mi acaba genel olarak evde çalışacağım evde çalışarak vücudu şekle sokabilecek bir program yazmanızı rica ediyorum.

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• pilates yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Antrenörüm boyun kilon vücut şeklini görmeden bişey yazamam.

0|0
    0|0
    • 1.80 boy 80 kiloyum kıyafetlerle belli olmuyor ancak 6-7 kilo vermenin daha iyi olacağını düşünüyorum özellikle göbek bölgesinde yağlanma var

• halis bal olduğundan eminim az yağlı sütede geçiş yapacağım artık değerli yorumlarınız ve zamanınız için teşekkürler. Umarım işe yarar tekrar teşekkürler..

• Rica ederim. Yoğurt kürünü yatmadan 1saat önce tuketin lütfen. Birde yazdığım bölgesel sıkılaşma konusunda Önerdiğim Abdominal hareketleri yapın. 21 gün sonra tekrar bana yazın.

Erkekler Ne Diyor 1

• https://www.facebook.com/hakanfitness?fref=ts buyur faceebookta hakan hoca var youtubede kanalıda var sayfaya yorum ve mesajta atsan hakan hocam cevaplıyor çok iyi birisidir.

0|0
    0|0
    • herhangi bir ucret talep ediyor mu acaba dostum?

• yok be kardeşim yardımcı oluyor durumu anlat de böle böle o yardımcı olur yazar ani program herkesin antreman şekli farklıdır hangi besinleri nekadar bulma durumu vardır günde sunu sukadar bunu bukadar alabilirmi ona göre yazar

Yükleniyor...