Bundesligada son üç maçta 18 gol atan bayern münihle Beşiktaş karşılaşsa zorlayabilirmi bayern münih'i?

bundesligada son üç maçta 18 gol atan bayern münihle Beşiktaş karşılaşsa zorlayabilirmi bayern münih'i?

Beşiktaş: tolga, serdar kurtuluş, opare, franco, gökhan töre, sosa, necip uysal, olcay şahan, hutchinson, veli kavlak, demba ba

Bayern münih:neuer, lahm, boateng, benatia, alaba, alonso, şıwanştayger, götze/müller, robben, ribery, lewandowski

yorumlar?

• bence bayern münihi beşiktaş baya bir zorlar, İstanbul'da galipte gelir
    A seç
  • hiçbir şansı yok beşiktaşın
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
411

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaşım zorlar Bayern'i...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• İstanbul da zorlar galip bile gelebilir taraftar desteğiyle. Ama deplasman zor.

0|0
    0|0
  • Hiç sanmıyorum.

0|1
    0|0
  • Yok kardes sende ne yaptın ya o çok zor ya Münih alır maci

0|0
    0|0
    • İstanbul'da zorlayamayız mı?

• münih mi alır o şekilde?

• Aynen
      her futbolcu Demba ba gibi olsa kimse duramazda karşımızda.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Tamam liverpool u elediniz, biz de bjk yi tutuyorduk o maçta ama hemen kalkmasın bir yerleriniz. Bayern Münih i nereye zorluyorsunuz ya.

0|0
    0|0
  • tamam beşiktaş iyi durumda hepimiz sevindik ancak bayern çok farklı bir konumda pek şansı olmaz beşiktaşın

0|0
    0|0
    • olimpiyatta 70 bin kişi önünde?

• hımm. ama beşiktaş gerçekten çok iyi top oynuyor taraftarı önünde arsenalide ezmiştik.

• evet bende çok beğeniyorum beşiktaşın futbolunu sadce futbol şansının beşiktaşa çok yardım etmediğini düşünüyorum

• beşiktaş zorlar ama, bayern affetmez, 3-0 biter.

0|0
    0|0
    • o nasıl zorlama :D.

• yani istatiksel olarak bayern üstünlük kuramaz ama robben gibi oyuncuların mucizevi golleriyle fark ortaya çıkar onun dışında oyunda bir üstünlük olmaz :)

• hımm anladım

• Dünyanın en iyi takımı ile 1türk takımını kıyaslamayın yaa biri mersine atar 5 tane biri dortmunda atar 5 tane

0|0
    0|0
  • Besiktas cekilmeden baski yaparak oynarsa eger yenemicegi takim yok

0|0
    0|0
  • Hayal görme 8-0 ı devir alır bayern :)

0|0
    0|0
    • liverpoolda öyle diyordu?

• evet ama olsun kuran şansı her zaman önemli ayrıca arsenali liveroolu ezmiş kafa klafaya oynamış taımda orada herkesi eleyebilir yenebilir

• evet inşallahh dahada ilerler ben bunu isterim ülke puanı önemli

• Çok zor.

0|0
    0|0
  • Hicbi sansı yok bence

0|0
    0|0
  • Uc maçta attığı golü tek maçta atar

0|0
    0|0
    • liverpoolda öyle diyordu?

• Ha. Besiktasla karsi karşıya gelse tabiki besiktasi destekleriz ama zor baya zor

• hımmm

0|0
    0|0
Yükleniyor...