Güzel şeyler yazın dönünce okuyacağım diye soru olur mu?

Uyumadan sorayım dedim. Malum sevgilim an itibariyle pes'e kitlendi :-). Kedim de hasta yanımda mışıl mışıl uyuyor. Derslere başlamadım henüz. Diyorumki güzel güzel şeyler söylesek birbirimize. Hah bir yandan da gol atınca küfretti. Havam yumuşasın olmaz mı böyle soru?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• savunmasız ve uysal haline alışkın değilim soru dengemi bozdu :S

3|0
    0|3

Erkekler Ne Diyor 8

• EROR :/ (aşırı ilgisizlik ) emo olma tehlikesi !

3|1
    0|2
  • sen iyice saçmalamaya başladın

3|1
    0|1
  • zihin okuma yoktur, sadece kişinin beden dilinden anladığın kadarısıyla tahmin edersin örnek : link

0|0
    0|1
  • ben söylerim sana güzel şeyler

sen ne tatlisin ne şekersin yeter mi

1|0
    0|3
  • ne sevgilini,ne kendini ne de milleti yormadan;erkek arkadaşını kumanla yalnız bırakıp,hasta olan kedine sarılıp yatsan..olma mı?

0|0
    0|1
  • sevgilin mi yoksa kocan mı ? :)

0|0
    0|0
  • olmaz

0|0
    0|1
  • Pes dedin de bugün ödetmesine attık arkilerle bütün masrafı ödettim yeahh

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• diyelimki sevgilim beni aldatiyor ögrendim tartisiyoruz, tartisma esnasinda söyle hafiften iteyim diyorum ama elimin ayari kaciyor düsüp kafasini herhangi bir köseye carpip ölüyor. sence polise mi gitmeliyim cesedi mi yok etmeliyim. ben cesedi yok etmeyi tercih edicek gibiyim sanki. aceba nasil yok etsem, hem tek basima nasil tasirim kimi arayip yardim istesem? belki ihbar edicek ):

nekadan karisik hersey ):

not: sevgilimi öldürmedim.

1|0
    1|3
  • Tek yıldız verdim <3

1|0
    0|1
  • çok acıktm ne yesem diyorum.

0|0
    0|0
  • Benimle sözlenir misin?

0|0
    0|2
  • ya kahlo sen böyle şeyler sorunca kafam karışıyo benim:( bacım sen evde lateksle falan geziyosun gibi geliyo bana, yemek yapmalarını anlattığın soruları okuyamıyorum lan kahrımdan:(

0|0
    0|1
Yükleniyor...