Fitness çılar bakarmısın lutfen?

03 ocak 2015 te başladım spora once evde egzersız yaptım sonra 20 ocak ta spor salonuna yazıldım yani fitness a. her gün en az 2,5 km koşuyrum pazar günü hariç bugune kadar ama arada kaçamak yaptım. 103,40 kiloydum şimdi bu iki ayda sadece 1 kilo vermişim.. haftada 3 gün ağırlık 3 gün kardio yapıorum. ekmeği sadece sabah 3-4 dilim yiyorm ilk zamnlarda iki dillim ama çalıştığım için çok acıkıordum malum ozel sektor patron bizden iş ister. akşm 6 da mesai bitiyo 1,5 saatimi spor salonunda gecıyor eve gittiğimde ekmeksız az bıseyler atıştrıorum. acaba nerde yanlış yapıyor olabilirim bir de benm metobilzmam yavaş sanki çoğu zamn 36 saatter bir büyük tuvaletimi geliyor. lütfen çözüm soylermısınız eksğiğm nerede.

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• 5 ayda 35 kilo verdim 105 kiloydum 75 lere düşmüşlüğüm var :D 5 cm boy attım birde :D

0|1
    0|0
    • nasıl yaptın anlatrımısın

• tamm kardeşim çok saol dikkate alacam dediklerini

• Teşekkürler umarım başarırsın

Kızlar Ne Diyor 5

• Bence bir doktora danışıp çalışsan daha iyi olur çünkü herkesin fiziksel yapısı bir değil. Bol bol su içmelisin özellikle cok kiloluysan 2 bucuk 3 litre arası su içmen gerekiyor günlük
    . Tuvalete çıkmak için form çayları içebilirsin. Yeşil sebzeler tüketmeni öneririm çünkü içinde selüloz denilen maddeyi insan sindiremiyor ve sindirmek için bağırsak ve mide çok çalışıyor. Hangi besinleri yememen gerektiğini biliyosundur zaten. Sporunu eksik etmezsen hızlı veya yavaş bir şekilde zayiflarsin

0|1
    0|0
  • Hiç yemek yemezsen kilo veremezsin kii:) Ben de fitness yapıyorum tabi zayıflamak için değil ama benim tanıdıklarım düzenli ve az yiyerek kilo verdiler. Yani hiç yemek yenmeden kilo verilmez abicim :)

0|1
    0|0
    • haklısın sabah sadece ekmek yiyorm zaten zayfladım ama az oldu. sanki kas kütlesi arttı yağ oranı azalırken

• of of ne yapcam ben ya :(((((((((

• Ya bir git diyetisyene hiç değilse yiyeceğin ölçüleri öğrenirsin

• Sadece az yemekle olmuyor. Düzenli yiyeceksin. Az şu içiyor olabilir misin?

0|1
    0|0
  • Proteinler var ya da kreatin falan kullanabilirsin ama aşiriya kaçma derim. Kardiyonu da tempolu bir sekilde yap mesela 10 dk kosu bandinda kosucaksan ilk 1 dk hizli yuru sonra 2 dk hizli tempoda kos 1 dk yavasla 3 dk tekrar hizli tempo kos en etkili kardiyo progranlarindan birisi yani bunu tabi kendine gore ayarlayabilirsin.

0|0
    0|0
  • Spor eğitmenine danış cunku cidden az
    Bir de tuvalet saatlerini ayarlamazsan zayiflan zor

0|0
    0|0
    • zaten onları tavsiyesini yapıorm dediler bazı insnlar 3-4 ayda anck sonuç alabilir

• Tamam onun haricinde dedigim sey onemli yoksa olmaz

• teşekkürler ilgnz için

Erkekler Ne Diyor 4

• Kardiyo dan sonra mekik calismalisin.
    Ekmek dilimini 2 den fazla yapmamalisin , ve tam buğday yemelisin beyaz ekmek tuketmemelisin.

Şeker, beyaz ekmek ve unlu mamulleri kesmen lazim , kahvaltıda yumurta beyazi yemelisin ve enerji veren bal , reçel , az yagli peynir ( bal ve recel sadece kahvaltıda )
    Süt iciyorsanda light icmelisin.

Aksam yemeklerin de tavuk ve bulgur pilavi , pirinç yeme. istikrarlı ol 3 aya canavar gibi olursun.

0|1
    0|0
  • Oncelikle son kilon nedir 103 gibi durmuyor fotoda yayarken yemek hic yememelisin aksam yemeginden 1 sa

0|1
    0|0
    • nasıl yani daha fazlamı duruyo

• tamm saol kardeşim

• Farkli sorun varsa salondaki hocaya soyle o halleder.

• 3 kg yag yakmissindir 2 kilo kas yapmissindir

0|1
    0|0
  • Metabolizman yavaş olabilir bide göbek bölgesini hedef alan antrenmanlar yap simdilik ;)

0|1
    0|0
Yükleniyor...