Zayıflamak? Detay?

Arkadaşlar size bir sorum var.
Ben Voleybol sporu ile uğraşıyordum bir kaç yıl öncesine kadar. O dönemler çok güzel bir vücuda sahiptim.
Ama o bir kaç yıl beni o kadar değiştirdi ki, tekrardan voleybola başlasam tekrar o vücuda kaç günde ulaşabilirim?
Son sorum da şu, zayıflayınca kafa küçülür mü? Veya siyah nokta sivilce vs geçer mi?

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Tekrar başlarsan zayıflarsın ama eskisi kadar kısa sürmez o hale gelmen o kafa sivilceler konusunda bişey diyemiycem

1|0
    0|0
  • Voleybolcular taş gibi oluyolar ya abazalıktan değil gerçek bu sanrm

1|0
    0|0
  • kafan küçülmez bence ama başla hemen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kuculur tabi yanaklar falan siyah noktalar da gecer sivilceler de uzulme

1|0
    0|0
    • Çok teşekkür ediyorum.. İnşallah :)

• Yeniden başlarsan eski vücuda dönmez kolay kolay başka spor yap

1|0
    0|0
    • Haklısın, ama öyle aman aman bir vücudum da yok aslında :)
      Teşekkür ediyorum..

• Yıllardır yaptığın sporu biraktin ve kilo aldın vücudun değişti çok normal vücudun o tempo ya alışmıştı simdi tempo yok tekrar baslarsan uzun bir zaman sonra vücudun şekle girer ama girdikten sonra tekrar bırakırsan 2 kat fazla kilo alırsın

0|0
    0|0
    • Haklısın.. Ciddi anlamda o tempoya alışmakta güçlük çekecek gibi görünüyorum.. Ama bu sefer bırakmaya niyetim yok gibi. :)
      Teşekkür ederim :)

• Kendimden biliyorum dikkat et :)

• Kafa degil yuz kuculur incelir gidi falan.. Siyah nokta, sivilcenin de zayiflamayla alakasi yok evet abur cubur yemezsen azalar ama tam gecmesi icin maske falan uygula ya da kosmetolaga gide bilirsen bir seansda temizlerler :)

0|0
    0|0
    • Teşekkür ediyorum. Ama siyah noktalarım veya sivilcelerim doktora gidecek kadar fazla değil :) Çok hafif var. Yüz konusunda da tekrar teşekkürler. :)

• Rica ederim, fazla degilse daha iyi yesil maskeler var onlardan kullana bilirsin :)

• küçülmez

1|0
    0|0
Yükleniyor...