Eşim başkasını seviyor ya da ben öyle düşünüyorum yardım!

eşimin biz evlenmeden önce tanıdığı bir aile var uzaktan akrabası evlendikten sonra çok samimi olduk sonra anladım ki gözü kadında yani onla konuşurkn başka biri oluor hali tavrı değişior tatile gittiğimizde onlarıda götürüor benim samimi olmamı istiyor devamlı bana onu kahvaltıya çaya kahveye çağırmam için ısrar ediyor yani onu sevdiği çok belli.bu davranışlarını farkettiğimi ve rahatsız olduğumu söledim ve asla samimi olmayacam dedim bana sen yanlış anlıosun deyip kestirip atıor her defasında evlerimiz çok yakın hep onu gözetlıor bana yardım edin çok zoruma gidior :(

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bu durumdan pek de rahatsız oluyormuş gibi görünmüyorsunuz ya da rahatsız oluyorsanız bile eşiniz bundan bihaber. O yüzden de rahat davranıyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bu konuda yapacak en iyi şey çekip bir kenara

kendine gel çağrısı yapman gayet ciddi bir şekilde.

eğer anlattığın gibiyse bu yanlış anlama değil görünen köy klavuz istemez misali...

biraz sert oynarsan kendine gelir herhalde.

ama sen gerekeni yaptığın halde aynen devam ediyosa ozaman sende kestirip at derim...

0|0
    0|0
  • Vur masaya bana bak adam de adammısın muamunmusun diye sor adamsan yerin burası maymunsan özğürsün de anlar o.

0|0
    0|0
  • ALLAH YARDIMCIN OLSUN UMARIM BU İŞ AİLE FACİASINA DÖNMEZ...ÖNCE KENDİNİ TANIYORMUSUN HERŞEYE ŞÜPHECİ YAKLAŞAN BİRİYSEN İŞİN ZOR YANILABİLİRSİNDE AMA YOK ŞÜPHECİ BİRİ DEGİLSEN VE BU DURUMDAN DOLAYI DEPRESYONDA DEGİLSEN GİT KADINLA İKİ MEDENİ İNSAN GİBİ KONUŞ YUVAM BU DURUMDAN DOLAYI TEHLİKEDE DİYE...

0|0
    0|0
  • Ben kız olsam benimde zoruma gider. Aynı şeyi sen ona karşı yapsan tepkisi ne olurdu bunun cevabını iste ondan.

0|0
    0|0
  • kötüymüş durumun bence bu evlilik için daha fazla konuşup durumu açıklığa kavuşturmanız lazım

0|0
    0|0
  • sıkıntı büyük

0|0
    0|0
  • seviyorsa aradan çekil rahat bırak onu bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• peki o kadın evlimi?eşine karşı tavrı nasıl ?

0|0
    0|0
  • Onun kalbi artık seninkinden uzaksa onun yanında durman niye.guzelce konus ve uyar belli ki konuşmanı pek takmamış

0|0
    0|0
  • kadınında onda gözü var mı peki yoksa tek seninkimi ilgi duyuyor bir kadın hisseder bunu seninki yoldan çıkmıs sonra daha kötü seylerle karsılasabilirsin evden uzak tutmaya bak kadını fazla içli dıslı olmayın.

0|0
    0|0
  • himmmmmmmm offf offffff neolcak bizim bu halimiz yaa

0|0
    0|0
    • aslında hiç napcam diye düşünmekte istemıorum çekip gitmek nparsan yap demek istiyorum çünkü uğraşamam da işte oğlum tek derdim odur

• aynen cocuklarimiz icin herseye katlaniyoruz :)

• ciddi bir konu büyüklerinden yardım alabilirsin taşınmayı teklif et ciddi anlamda rahatsız ettiğini dile getir böyle giderse iyi bir şeylerin olmayacağını söyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...