Ayrıldıktan sonra sürekli aynı ortamda olmak.

merhaba biz ayrılalı 1 ay olcak ama ortak derslerimiz var sürekli aynı ortamlarda karşılaşıyoruz.ayrıldıktan sonra o bana ayrılmadan 1-2 ay önce yaşadığımız tartışmalar sonucunda onun içinde bir şeylerin bittiğini ve geri dönüşü olmadığını söyledi.sürekli görerek unutamıyorum onu :(

o lafı da çok dokundu çünkü ben onun aşkına aşıktım beni okadar seven birini kaybetmeyi kendime yediremiyorum.sizce onunla arkadaş gibi selamlaşıp naber nasılsın ders muhabbeti falan yapsam mı yoksa yüz vermeyip havalı takılsam mı onun da aklının bende kalmasını sağlayabilirim:(

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ben 2 hafta önce ayrıldım aynı yerde stajdaydık ve aynı sınıftayız univ. 2 sınıfım son senem ama daha cok var aynı durumdayız panpa sarılıp aglayalım :(

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Umursamaz Davran Yiyecekmiş Gibi bakma Hayatıma Devam eDiyorum Sensiz Mesajını Ver Bir yerden sonra Dank eder

1|0
    0|0
  • ortamını değiştirmen daha iyi olur

1|0
    0|0
  • sıkıntı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Selam bile vermeyin,yanınızdan geçerken hiç yüzüne değil önünüze bakın.Arkadaş kalmak amacıyla bile verilen selamı "Bak unutamıyor,bağ kurmaya çalışıyor yine" gibi algılıyor çoğu.Hala seviyorsunuz evet bu durum can yakıcı ama ona kesinlikle belli etmemelisiniz.Bir umut varsa zaten sizin bu tutumunuzdan sonra "Acaba kız elden gidiyor mu?" diye düşünüp bi şekilde iletişim kurmaya çalışır,bol bol gülün siz.Üzgünüm ama bazen maske takmak zorundayız.

1|0
    0|0
  • bence uzakta durmalısın ben durmadım arkadas kaldım sozde ama o zamn senı kaybettıgını ıdrak edemıyrlar

1|0
    0|0
Yükleniyor...