Tarih ve tekerrür...

Hayatımda yalnızca bir kişiyi sevdim. Öyle böyle de sevmedim zaten anlatılamazdı bu sevgim. Çok çektirdim ona ben de ondan çok çektim. En sonunda dayanamadım gittim. Ardından tek kelime bile edilmedi. Yıllar sonra hayatıma yeni bir sayfa açma umuduyla, kendimi de unuttum kandırmacasıyla başka birini aldığımda bu defa roller değişti. Eski sevgilim ben olmuştum sanki, yeni sevgilimde benim yıllar önceki halim. Düşünüyorum da öncekinde hatalı olan ben miydim acaba? Allah belamı verir gibi aynısını verdi bana, ben ne yaşattıysam öncekine o da aynını yaşattı bana. Ve genelde bakıyorum üç aşağı beş yukarı aynı müddet sürmüş ilişkilerim ve hep aynı sebeple tıpa tıp benzer şeylerle bitmiş. İnsanın hayatı nasıl başladıysa öyle mi gider? Öyleyse neden? Ve öncekine yaşattıklarımın aynını yaşamış olmam benim hatalı olduğumu mu gösteriyor? Oysa ki en kırılan bendim diye düşünüyordum ben..

Bunları cevaplayabilirseniz gerçekten çok memnunum ama lütfen alakasız cevaplar vermeyin zira duygusallığım tavan yapmış durumda bu akşam.

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Herkes kendi yaşadıklarını en zor sanır. Bence sınanmışsınız. Eski sevgilinizze çok çektirmişsiniz ki yeni sevgilinizin size yaptıkları eziyet gibi geliyor ve işin ilginç olan kısmı ise sizin eski sevgilinize karşı davranışlarınızla çok benziyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• dejavu misali

0|0
    1|0
  • tarih herzaman tekerrür eder.davranışlarını değiştir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...