Hayatınızda ne gibi flörtler yaşadınız ve ne gibi teklifler aldınız ?

Arkadaşlar bu zamana kadar ne gibi flörtlerde bulundunuz ve bu zamana kadar kaç çıkma teklifif aldınız ayrıca aldınız en ilginç çıkma teklifif neydi, reddettiklerinizi neden reddettiniz ?

0|0
8|4

En İyi Erkek Görüşü

• hiç teklif almadım. Almak istemem herhalde. Flört bana ters. İnancım gereği

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• erkekleri bilmem ama kızların oluyodur haftada en az bir kişi

ben enson teklif aldığımda liseye yeni başlamaıştım hiç unutmuyorum ogün bugündür ben ayakalrına gidiyorum heriflerin. Yakında ailemi alıp birisini istemeye gidcez du bakalım hayırlısı. Eve geldiğim zaman beni sıcak karşılayacak,yemekleri yapıp çocuklarıma babalık edecek birisi olsun yeter hahaaa :)

0|0
    0|0
  • Çok reddettim,1 flörtüm oldu,çok güzeldi çok eğlendik

0|0
    0|0
  • Yaşamadım.

0|2
    0|0
  • 50 den fazladır aldgm teklıfler..15 e yakını evlenme teklıfı aileler ıstemeye geldı..1 kısı ıle evlendm..2 kısıye gercekten aşık oldum..elele kimseyle gezemedm..

0|0
    0|0
  • son 3 yıldır almıyorum. en cok keyif veren bu

0|1
    0|0
  • rapor çıkartırım ki ben bundan, çok soru sormuşsun

0|0
    0|0
  • hiç teklif almadım :)

0|0
    0|0
  • bu zamana kadar 1 değişik flörtte bulundum. Çıkma teklifi 13 defa aldım 2 3 kişiyle sevgili oldum. Reddettiklerim benim için iyi olanlar değildi. Çok ilginç olmasada internette tanışıp, aşık olduğum biri olmuştu oda bana aşıktı 1 sene konuştuk sonra birgün sevgilimm ol artık dedi. Ve kabul ettim bikç ay sonra buluştuk ve yarım saat sarıldım bırakmadık birbirimiz sanki yıllardır yüzyüze görüşüyor gibiydik.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Flört felan Olmadı yaşamadım ama 3 ay önce 40 yaşında bir kadın takıldı yakamı zor kurtardım.

0|1
    0|0
  • bir bayandan evlenme teklifi aldım :))

0|1
    0|0
  • bir ingiliz birlikte ingilterede yaşayalım diye teklif etti kabul etmedim...

0|0
    0|0
Yükleniyor...