Spor salonunda uygulamam için bana bir program önerebilecek biri var mı?

Oradaki bir hoca yazdı ama galiba herkese aynı programı yazıyorlarmış. 20 dakika 7 speed % 10 eğimde yürüyorum. 20 dakika da uzay yürüyüşü yapıyorum. 3 tane kol için ağırlık çalışması yapıyorum. 2 tane de bacak açıp kapama aleti var. 20 dakika da bisiklet kullanıyorum. 1.5 saat falan salonda oluyorum yani. Benim yağ yakıp vücudumu şekillendirmem için önerisi ve bilgisi olan var mı?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• ben 6 yildir yapiyorum beslenme cok onemli ornegin 1dido yedigini dusunelim 1 saat kosu bandinda kossan vucuttan atamazsin o yuzden yediklerine diikat et yag tuz seker ekmek kes ve aksam 19.00 dan sonra yemek yeme aciktiginda elm ye tok tutar daha fazlasi icin iletisime gecebilirsin iyi gecler

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Herkese genelde başlangıç için aynı programı verirler, vücudunuzu hazırlamak için. Sonrasında kişiye özel programlar verirler.
    Bence hocanızın verdiği program üzerinden ilerleyin, genelde o programların süresi 20 gündür.20'nci günün sonunda ise spor salonundan ne beklediğinizi hocanıza iletin, hocanız size özel bir program yazacaktır.

1|0
    0|0
  • Yağ yakımda spordan ziyade beslenme çok önemli. 5 ÖGÜN azar azar ye ekmek şekeri kes düzenli yürüş mekik karın bölgeni eritir

1|0
    0|0
  • O bahsettigi iyu gbiiii

1|0
    0|0
  • İlk bir ay aynı olur herkes. İkinci ay değişir

1|0
    0|0
  • Zayıflamak istiyosan programlar benzerdir zaten önemli olan dengeli ve düzenli beslen ve antremanını uygula yeter

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...