Bir insanın canını nasıl yakarsınız? bana yardımcı olun basımda babam yok diye neler ysadım?

sizinle sürekli uğraşan bir tip var kadın. size küfür etmekte evinize gelip hakaret etmekte hiç çekinmiyor. sırf kardesıyle sevgılısınız diye. kardesı eve ne zaman gec kalsa o o.. rspuylamıydın diyor? sizi tehdit ediyor. sizi tanımaya sevmeye bile çabalamıyor. neden? sadece zengin ve saygın oldugundan aslında saygınlıgı falan da yok. dış dünyaya ben iyilik perisiyim diye dolaşan her türlü kötülüğü aşifteliği yapan ama ben iyiyim namusluyum diyen bir kadın. her gece hüngür hüngür ağlamanıza neden olan kadın. babanız yok diye sizi istediği zaman evinizden aldıracak mafya tanıdıkları oldudugunu ima eden kadın. annenizin milletin bokunu temizlereyek kazandıgı paraya ve işe bilip bilmeden or spulk yapıyor diyen bir kadın? bu kadına ne yaparsınız arkadaslar? lütfen yazın?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 1

• Sevgilin niye sesini cıkarmıyor

0|0
    0|0
    • çıkarıyo ama oda annesıyle babasını doldurup dövdürtüyo onlara. kimseye acıması yok

• Sende bulunduğun mertebeyi iyi kullan yani kisaca çakal ol çakal

Kızlar Ne Diyor 1

• Kardeşinden ayrıl

0|0
    0|1
    • seviyorum oda seviyo ikimizde yapamıyoruz. onada dünyayı kahrediyo.

• Kadın kötü biri ailene zarar veriyor ve seni olumsuz etkiliyor. Dizi değil bu, iyilerin kurtarıcı meleği olmaz gerçek hayatta, dikkat et.

Yükleniyor...