Turkiyenin en iyi futbolunu oynayan takim?

Bence GALATASARAY bugun mukemmel bir futbol oynadi cekemeyenler çok tabiki en buyuk ask sensn GALATASARAY...

0|1
4|10

En İyi Kız Görüşü

• Laylsylaylaylaylaaaaa oooo Cimbombooomm 🙌🙌🙌👏👏👏

2|1
    0|3

Kızlar Ne Diyor 3

• Dün gece kanıtlandı bu sanırım.

0|2
    0|0
  • Beşiktaş'kım.

0|1
    0|0
    • En son sizi yendigimzde konusmustuk dmi dun gece icin size tebrikler avrupa ligini de siz alin TURKIYE kalkinsin

• Bizi yenmeniz en iyi futbolu oynadığını anlamına mı geliyor? Beşiktaş ve Bursa en etkili oyunu oynayan takımlar bu sene. Otoriteler bile kabul etti siz etmediniz bir tek :)

İyi dilekler için teşekkürler ama lig daha bitmedi :)

• Ben sizi yenerek en iyi futbolu oynadığimizi dile getirmedi m yav arkds millet neresnden dinleyip nasi anliyo hayirli geceler

• Galatasaray en iyi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• arkadaş en iyi top oyanayn takım kim diye soruyosun galatasarayı olduğun için gatasaray diyosun böyle bir soru sorup cevabını veriyosan hiç bir takımı tutmayıp redikal düşünmen lazım yani diyeceğim o ki alakasız soru ve cevap

0|2
    0|0
    • Ergen dayi daha atlaticak besiktas tabiki butun spor yorumcularida soyluyor adamlar bu sene ucuyor

• Takip et galatasaray i izle ama maclarini ntv spordan ozetlere bakama

• BESİKT. ASİGİM <3

0|1
    0|2
  • Gerçekleri Tarih yazar , tarihi 'de GALATASARAY.

0|1
    0|2
  • stil olarak beşiktaşım tabiki

0|1
    0|1
  • Gs diyen futboldan anlamıyordur. En güzel bursa 2. beşiktaş 3. fb 4. gs bu arada fbliyim tarafsız yorum yaptım. gs bugün ne yaptı yaslandı kontraya çıktı tipik bir anadolu takımı gibi oynayıp maç kazanıyor gs kaç haftadır

0|1
    0|0
    • helal kardeşim bursalıyım

• Senin açtığın başlığa zaten şikayet de ettim inşallah kapatırlar başlığını da

• Sen ne konustugunu bilmiyon kardesm haydi hayirli geceler konuyla sıfır alaka konusuyosn bu batisin belirtileridir

• Beşiktaş tabiki

1|1
    0|1
  • İstatistiklere baksan görürsün

0|0
    0|0
  • şampiyonuz hacı kaçarı yok
    haftaya da şikecilere koycaz

1|0
    0|2
    • Hati inşallah 2 tane chivays regal kkydm :) o kdar guveniom aslanlarimiza

• galatasaray Top mu Oynuyor Bırakın Allah Aşkına Ya :))

0|1
    1|0
  • Beşiktaş Tabiki

0|0
    0|2
Yükleniyor...