Glory World Series Dünya birincisi bir Kürt biliyor muydunuz?

Arkadaşlar.. Gökhan Saki yani Glory World Series Dünya birincisi.. bilmeyenler için birde anlayacağınız dilden söyleyeyim Dünya Kickbox şampiyonu Gökhan Saki bir karslı kürtmüş.. vay be inanamıyorum

Güncellemeler:
bahsettiğim kişinin akrabasıyım.. konusu her açıldığında insanların tepkileri değişiyor.. duydukları gurur azalıyor.. kimileri de kabullenemiyor.. bunu buraya tepkileri merak ettiğimden yazdım.. üzülüyorum çünkü.. yazık.. aynı ülkenin çocuklarıyız.. kürtüyle-türküyle

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Neden Türk Bayragi taşıyor kürtse?

1|0
    0|1
    • almanyada bir türk veya bir italyan almanya bayrağı taşıyorsa o ülkenin ırkından mı oluyor.. alman mı oluyor?

• olmuyor işte bunu sende iyi biliyorsun.

• Olmuyan tek şey nedir biliyormusun Bnde Arnavut kökenliym Ama Ekmek yediğim Vatan benim Namusumdur Yani Türk bayragi bunu Anliyamicak kdr isen Sana bir lafım yk.

Erkekler Ne Diyor 4

• salak mısın sen kürt diye yaptıgı işte başarılı olamayacak diye bir kural mı var, ibrahim tatlıses diye bir gerçek var ülkede olamaz olsun

0|0
    0|0
  • Ee ne olmuş olamazmı

0|0
    0|0
    • olur tabii ki de.. ben sadece insanların tepkilerini merak ettim..

• e yani?

0|0
    0|0
  • k*ürt ise salla Yaşasın Türk ırkı

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Türkiye vatandaşı ve Türkiyeyi temsil etti değişen bir şey yok benim için hala gurur duyuyorum.

0|0
    0|0
  • Sizin bu alt etnği öne çıkarma hevesiniz nedir, bukadar nı kırosunuz nezaman bugünün çağına uyacaksınız. Hiç..

0|0
    0|0
Yükleniyor...