Siz yalnız kaldığınızda ne yaparsınız?

ben yalnız kaldığımda ya eski sevgilim varsa sevdiğim aklıma gelir istemeden yada bişeyler yapmak isterim gezmek tozmak vakit geçirmek peki ya siz yalnız kaldığınızda neler yaparsınız neyler çıkarırsınız eğlenmek için belkide bana görede bir fikir bulabilirim arkadaşlar

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• araştırma yaparım insanları duyguları makaleleri seri katilleri pskolojiyi edebiyatı kelimeleri araştırrım şarkılarda kaybolurum. kitap okurum beni anlatan kendime yakın bulduğum aşk acısı cekiyorsam aşk kitabı pskolojik bunlımdaysam pskoloji basarı arıyorsam kişisel gelişim öğrenme metodları falan. olmadımı sevdiklerimi ararım muabbet mi bulamadım boşta olsa konuşurum oda olmadımı alırım başımı takarım kulaklıkları şehre akarım kliplerde oluyr ya öyle hissederim kendimi siner bir köşeye ağlarım sebepsiz. ingilizcemi geliştirmek için faceden yabancılarla konuşurum arada. param varsa alışveriş yada arkadaslarla takılırım manevi bir duygu eksikliğinden kaynaklanıyor asluında bu sıkıntı namazımı kılarım duamı ederim ve önce Allah a yalvarırım af dilerim Kuran-ı Kerimimizi okumaya çalışırım Allah ın isimlerini zikreder anlamlarını öğrenir ve o isimle dua ederim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bakkala gider bi cips bi kola alırım tv başına geçip zapping yaparım cips bittikden sonrada mutfak balkonuna geçer bi parlament yakarım,offf be süper bişi oluyor

0|0
    0|0
  • Dans etmek ve uzanarak yüksek seste müzik dinlemek , bir çay veya kahve alıp dışarıyı seyretmek veya bunun yanunda kitap okumak ~

0|0
    0|0
  • Kitap okurum,eşyalarımı düzenlerim,mahjong ve çin daması oynarım,belgesel izlerim...

0|0
    0|0
  • Duvarları boyarım.

0|1
    0|0
  • dans ve müzik

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Eğer moralim bozuksa, bütün panjurları indiririm. Telefonları da kapatırım. Evi kapkaranlık ve sessiz hale getirdikten sonra uyurum. Çok üzüldüğüm bir konu varsa, rahat rahat ağlarım. Nasıl olsa kimse yok. Bazen de duruma göre internet, mp3 veya film izlerim. Dua ederim. Tarihi veya siyasi kitaplar okurum.

0|0
    0|0
  • Osbir... Özür diliyorum şimdiden

0|0
    0|1
  • Genel itibariyle altıma bez bağlıyorum veya muşamba falan.

0|0
    0|0
  • düz duvara tırmanırım

0|0
    0|1
Yükleniyor...