Kilo almak, göğüs büyütmek ve spora gitmek?

Boyum 1.70, kilom 45. Üzücü bir olay yaşadığım için yemek yemeyi kesmiştim ve öyle 45 kiloya düştüm. Göğüslerim küçüldü. Şimdi de kilo alamıyorum, ne yapmalıyım? Kilo alırsam göğüslerim büyür mü? Spora gitmek istiyorum ama kilo kaybederim diye korkuyorum.

Güncellemeler:
Göğüslerim büyüsün diye nutellaya abandım ya :( 75'ten 70'e düştü göğüslerim, bir beden büyüse yeter. Ayrıca sigara içiyorum da azaltıcam.

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Göğüs büyümesi kilo alma sağlıklı sadece yemek yiyerek olacak şey değil sağlıklı olucaksın spor yapıcaksın zihnini rahat tutucaksın sadece kilo alarak olacak desen ben de gögüs yaparım ama bunların dik iri ve sağlıklı o seni diğerlerinden ayırır boyu sorun etme ve unutma sağlıklı onde dik gögüsler düzgünbi vucut sadece erkek mıknatısı deģil özgüvenin de bir ifadesi ve bakın ben bir kadınım kendime güveniyorum öndeyim kendimi seviyorum kendimle barışığım demenin bir başka şekli hep dolgun ol erime

0|0
    0|0
    • Evet, çok güzel söylüyorsun da nasıl? Şimdi göğüs kası yaparsam daha da küçülür. :(

• Şaçmalama senden kas yapmanı isteyen senden sağlıklı spor salonunda günde 8 saat çalış demiyoruz sağlıklı ve yeterli beslen günde yarım bir saat hafif spor yap diyoruz böyle sadece beslenirsen o göğüsler bir işe yaramaz

Erkekler Ne Diyor 5

• Kilo alırsan büyür evet. Bunun için diyetisyene git onlar sana beslenme programı çıkarır

0|0
    0|0
    • Diyetisyene gidemem, yurtdışındayım. Hem dilini bilmiyorum hem yemek bulmak zor.

• Hmm bilemiycem okadar

• Hamur işi ye ve göğüs masajı yap

0|0
    0|0
  • Küçük olsun göğüsün nolcak? :D

0|0
    0|0
  • kanka goguslerini büyültmekle ugrasma sakin mafedersin çatlaklar oluşur birak olduğu gibi kalsinn

0|0
    0|0
    • Kanka bir beden büyüsün ya inek memesi istemiyorum zaten. Çatlak oluşmaz bence biraz büyürse. :(

• kanka tamm hâklisin benimde buyuk goguslu hatunlar hoşuma gidio ama dikkatetmelisin spor yap sikilasssin

• bir diyetisyene gitsene... eminim yararini gorursun...
    bende alamiyordum. Yag oranimda %2.8 di...
    %2.5 ciddi hastalik seviyesi imis...
    iki ay normal yollardan denedikten sonra besin takviyesine basladim... simdi bir 5 kilo aldim...
    gogus meselesinide ona sorarsan iyi olur

0|0
    0|0
    • Besin takviyesini ben de düşündüm ama besin takviyesini bırakınca kilo vermez misin aniden?

• Doğru. Yarın gideyim o zaman spor salonuna da. Sen kas aldın değil mi? Ben kız olduğum için çok kas istemiyorum. Umarım faydası olur. Spora gidersem de kilo kaybetmekten korkuyorum ama :( Diyetisyen yağ ağırlık mı beslenme önerdi karbonhidrat mı?

• Fazla kas almamaya calisiyorum simdilik yoksa yag yuzdesi dusuyor...
      yag agirlikli aslinda ama dogal yaglar bunlar...
      tereyag, zeytinyag, zeytin, kasar peyniri, ceviz, findik, bolca badem, bal, sut, muz olmazsa olmaz gun icinde... bide bitter cikolata...
      normalde enerji patlamasi yasamam lazimken pek bir etkisini goremedim yaaa...

Kızlar Ne Diyor 2

• Karbonhidratlı beselenmelisin. Makarna ve yağlı yiyecekler tüket.

0|0
    0|0
  • Göğüsler bir kere küçülür ve sonra sonra büyürse (zayıflamaktan dolayı) aşırı derecede çatlaklar oluyor bilgin olsun

0|0
    0|0
    • Nasıl yani? E böyle düğme gibi de olmaz ki :( Bir beden büyüse?

• Bilgim yok canım ama sadece zararlı oldugunu bılıyorum ugrasma bence su akar yatagını bulur :D

Yükleniyor...