Bir kız bakışlarınıza nasıl karşılık verirse, yanlış anlamadan, tanışmak için cesaret alırsınız?

çoğu zaman oluyor, hoş cocuk diyorum, bana baktığını farkediyorum, sonra göz göze gelince hem heyecanlanıyorum hem de yanlıs anlasılmaktan korkuyorum cekiyorum bakışlarımı. nasıl karşılık vermeliyim ki yanlış anlasılmadan, hoş cocuksun,tanısabiliriz mesajını alabilsin?

0|0
1|19

En İyi Erkek Görüşü

• doğrumu anladım acaba. yanlış anlaşılmadanmı? kadınların bu yanlış anlaşılma fobisinide bi türlü çözemedim. zaten hoşlanmışsın, tanışmak istiyorsun, neyin kritiğini yapıyosunki. karşındaki kişi ne anlarsa anlasın önemli olan onunla tanışmak değilmi. kaldıki adımın ondan gelmesini bekliyorsan kendi kendine kritik yapmak yerine seninle tanışmak için o adımı atmasına vesile olacak işareti ve güveni vermen lazım. bunun nasıl olduğunun bir önemi varmı. bir hareket önce amaca hizmet etmeli. o ne anlarsa anlasın, sen tanışmana bak. tanıştıktan sonra seni tanımaya ve kişilik ve karakterini anlamaya başlıycak. onumu düşünür bunumu düşünür kısmı senin işin olmamalı. sen kendin olursun, onun ne anlayacağı onun bileceği iş. devam edip etmeyeceğine birlikte karar verirsiniz zaten.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Sana uzun süre bakıyorsa ve sen de hoşlandıysan gülümse ve uzun uzun bakışın. Mutlaka senle konuşmayı denicektir. Emin olabilirsin...

0|1
    0|0
  • Gerçekleşen bakışmadan hoşnut kaldığını gösterecek bir tavır takınması yeterli, aksi takdirde bunun rahatsızlık verdiğini ve hoş karşılanmayacağını fark ettirir zaten. İnsan olan da üstelemez.

0|0
    0|0
  • Alırdım, doğrusuda bu zaten.

0|0
    0|0
  • Gülümse. Bir merhaba de, bir muhabbet aç. Ona açılmak için sinyal vermiş olursun.

0|0
    0|0
  • oda bakmaya devam ediyosa bakışlarını kesme.. yanından geçerken falan bakışırsanız selam verip geç... sonra dolmuşta veya bi mekanda bi yerde tek başına karşına çıkarsa git merba nasılsın falan de konuş yani.. böyle böyle alışırsın..

0|0
    0|0
  • sadece gülümse, fazlasına girersen bunu farklı yönlerde anlayabilir. sadece gülümse ama aptal gibi de sırıtma göz göze geldikçe gülümse. o gelicektir yanına

0|0
    0|0
  • başınla bi işaret yap.. ufaktan.. sonra lavaboya git.. gelirse arkandan bi merhaba de.. sonra birak o debelensin..

0|0
    0|0
  • Bakışmalı değilde konuşmalı ortamda cesaret almayı tercih ederim. Sırf bakışlari için rezil olma riskini almam. Sonuçta karşımdakini tanımıyorum niyetini de bilmiyorum. Ego tatmini peşinde koşan biri de olabilir.

0|1
    0|0
  • Karşındakinin sana baktığını farkedince gülümse utanmış numarası yap ;)

0|0
    0|0
  • tatlı tatlı bak yeter..tebessüüm et yani.

0|0
    0|0
  • Gözlerini kaçırarak sıklıkla dönüp bakması yeterli olur. Hemen niyetini anlarız.

0|0
    0|0
  • ya yemişim bakışını hoşlandıysam giderim direk senden hoşlandım derim ünide iddaa ya girmiştik hatta yarım saate 5 kıza böle yapcam 5ide karşılık vercek demiştim 4 vermişti bi tane zilli tokat atmıştı

0|0
    0|0
  • Karşıdakinin karakterini bilmek gerekir yoksa ters teper.

0|0
    0|0
  • Gülümse

0|0
    0|0
  • seviyorsam cesarete gerek yok konuşurum.

0|0
    0|0
  • dalmış numarası yap.

0|0
    0|0
  • gözlerini kaçırma direk gözlerinin içine doğru bak...

0|0
    0|1
  • su an benden hoslanan kızla aynı durumdasın o da aynen tarif ettıgın gibi tabi ben anladım ben gidip desem senden hoslanıyorum diye havalara ucar ancak öyle bişe yok çünkü ben ondan hoslandığımı sanmıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ben hep gözlerimi kaçırıorum :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...