Boks kursuna gitmeli miyim?

Spor yapmak istiyorum kendimi savunmayı da öğreticeğinden boks çok cazip geldi. Özellikle de boks kursuna giden kızlar biraz bilgi verirseniz sevinirim mesala sıkılaşmanıza çok yardımcı oluyor mu ve eğlenceli mi :)

Güncellemeler:
Boksa giden hiç kız yok mu ya 🙈

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• Git tabi ki sıkılaşmanıda sağlar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• ya o nedir be kaslı bir kız iğrenç yaa yüzme sporuna git daha iyi

0|0
    1|0
  • Var ben gördüm bence git şerefsiz çok her zaman abin sevgilin yanında olmayabilir.

1|0
    0|0
  • Kesin yap kick box yap. Bizim salona bitane tatlı kız gelmişti gecen sene şu ana kadar 6-7 aylık cok sey ogrendi. Attığı tekmeler hissedilcek cinsten oldu artık acıtıyo ben de memnuniyetle yardımcı oluyorum beraber calisirken. Ben ce hic bekle kick. box yap vucudun her tarafi calsiir sıkı bir vucudun olur kasli kizmi olur diyenler olmuş aşgida kick box şiskin kas yapmaz daha sıkı vr ince kas yapar yani sıkılasır vucut sıkı kaslar olur. Ben ce hemen balsmalisin

0|0
    0|0
    • Yani bence de millet o kadar kas yapabilmek için kaç kilo ağırlık kaldırıyor ve senelerce çalışıyor :D öyle bir hayalim yok zaten yorumun güzel olmuş sağol :)

• Önemli değil :D inş başlarsın

• :D muay thai öğren daha zevkli ve sert bir spordur

0|0
    0|0
  • Git bence

0|0
    0|0
  • Git her yönden faydalı :)

0|0
    0|0
  • boksun sana faydalı olacağını düşünmüyorum neden diye sorarsan yumruk işi güç işidir güçlü bir şekilde vurmadıktan sonra rakibini alt edemezsin sana tavsiyem güç kullanmadan karşındakini alt edeilecğein bir spora gitmen

0|0
    0|0
  • Aikido git kadinlar icin daha faydali

0|0
    0|0
  • Kick boks daha iyi olur;)

0|0
    0|0
  • Kick boks veya muah tai öğren bence

0|0
    0|0
  • gitme kafanı kullan

0|0
    0|0
  • taijutsu yap boks ne ya

0|0
    0|0
  • muay thai tavsiye ederim 8 aydan sonra terminatör olursun

0|0
    0|0
  • beni döversin o zaman :D

0|0
    0|0
  • gitmelisin

0|0
    0|0
  • git ve bizi döv.

0|0
    0|0
  • iyidir git

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sıkılaşmaya yardimci olur mu bilmem ama turnuvalara da katilirsan dağitilacak yerlerin olacaği kesin :)

0|1
    1|0
  • Canım cok yorucu oluyor tavsiye etmem

0|0
    0|0
Yükleniyor...