ŞAMPİYON CİMBOM YAZDIRACAĞIZZZZ?

Galatasaray ligin en genç en atik en kanatlı en iyi oyun kuran en iyi kalecisine sahip ve tabi Sneijder gibi Türkiyede en iyi dünya çapında en klas şutları olan bir füzecimiz var daha neler diyim : )

Güncellemeler:
o kupa ve o lanet olası yıldızda gelecek kadıköy hatırası 3 : ))

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• 4. yıldızı Aslan takacak İnşAllah

1|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Hadi hepsi tamamda en genç nasıl oluyor?

0|0
    0|0
  • Insallah

0|0
    0|0
  • İyi gün taraftarı geri döndü keşke 4 leri yediğinizde de ortalıkta olsaydınız

0|0
    0|0
    • Galatasarayin en kotu gununde de yaninda oluruz varsa elestiririz varsa gereksizleri ayiklariz sana dusmez derim sen kendi takiminla ilgilen :)

• Sen bir git fenevi sampiyon yap gel :D

• Ne yazacam sana ya git işine

• 4. Yildizi bu sene kaptik mi tamam zgzhshssb

0|0
    0|0
    • gelecek gelecek , haftaya kadıkoyde kesin kaybetmeyeceğizz :)

• Soru başlıgi yanlış yazılmış. Cincon olacak o.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• İnş dediğin gibi olur temennimiz bu yönde :)

0|0
    0|0
  • Kardeşim fenerliler şimdiden şampiyon etmişler kendilerini, o değilde seneye yabancı kuralı kalkınca gör.

0|0
    0|0
  • İnsaallah

0|0
    0|0
  • Saydıklarında istatistiklGalatasarayı sonuncu çıkarıyor

0|0
    0|0
  • Galatasaray, ligin yaş ortalamasinda en yaşli üçüncü takim nasil en genç oluyo onu anlamadim.

0|0
    0|0
    • ligin en yaşlı üçüncü takımıysa ben ay dedeyim Allahım ya sen git googleden bugun 11 de oynayan oyuncuların yaşına bak genel olarak hepsi 30 un altında emre bruma olcan yasin koray chedju telles muslere selçuk

• m.sabah.com.tr/.../iste-super-ligin-en-yasli-takimi Al google a yazdim. Hamit 32, selçuk 30, sabri 30, umut 31 yaşında, ilk onbirde 25 yaşın altında sadece iki oyuncunuz vardi. Kendi takiminin oyuncularinin yaşlarini bilmiyosan ben napiyim.

• çabuk şikeciler gelmeden

0|0
    0|0
Yükleniyor...