En yakın arkadaşımın sevgilisi aslında beni sevdiğini söyledi, ne yapmalıyım?

En yakın arkadaşımın sevgilisi aslında beni sevdiğini, bana daha yakın olmak için onu kullandığını söyledi her gün beni gözetliyor olmaz dediğim halde inat ediyor ne yapmalıyım?

0|0
9|13

En İyi Erkek Görüşü

• Gerçekten en yakın arkadaşınsa onu kaybedeceksen bile ona bunu söylemelisin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Ne yapacaksın ? Tabi olarak hayır demelisin !

Senin arkadaşına bunu yapan,yarın bunu aynısını,sana'da yapar !

Ben olsam bunu arkadaşıma söylerdim ! O züppe senden önce arkadaşına senin onu ayarttığını söyleye bilir ! Gerçeği senden öğrenmesi daha iyi olur ! Bunu kayıtlı veya arkadaşınla birlikte planlarsanız o şerefsizi rezil edersiniz !

0|0
    0|0
  • Önce kendin akıllı davran, sonra da aptal insanlardan uzak dur. Ne yaptıklarından haberleri yok daha, öyle yakın arkadaş da sevgilisi de düşman başına.

0|0
    0|0
  • Arkadaşına anlatmalısın ama bunu kanıtlaman gerekecek.Ona çok üzgün olduğunu , bilmesinin onun iyiliği için olacağını düşündüğünü,kesinlikle senin alakan ve suçun olmadığını anlatmalısın.Kanıtlaman gerekir dedim çünkü biliosun aşkın gözü kördür seni suçlamayı seçebilir.

0|0
    0|0
  • gercek bı arkadaş dostsan kendı arkadasına durumu anlat o lavuktan 2nızde kurtulun delıkanlı adam ole basıt seylerle ugrasmas sevıyosa gelıp ılk olarak sana soylerdı gonul eylendırmenın pesınde anlasılan.

0|0
    0|0
  • uzaklas yakın arkadasın daha önemli

0|0
    0|0
  • Kendini yakın arkadaşının yerine koyarsan ne yapman gerektiğini daha iyi anlarsın

0|0
    0|0
  • boşver onu bunu bana bi şans ver lütfen

0|0
    0|0
  • en yakın arkadaşına durumu anlat ikinize de yazık olmasın arkadaşlığınızda bitmemiş olur

0|0
    0|0
  • olay gossip görle dönmüş en yakın köprüden atla

0|0
    0|0
  • falan filan işte karaktersiz p**evenk ya :D

0|0
    0|0
  • biz erkekler hep böyleyiz :D as kadronun yanına yedek koymayı ihmal etmeyız :D

bu da genelleme olarak elımızın altındakıler olur yanı sen ve senin gibiler :D

saygılarımal bir çapkın tavsıyesı arkadaşına söle bıraksın onu :D

0|0
    0|0
  • Belki seni de başka bir yakın arkadaşın için kullanacaktır .Böyle bir insandan kimseye fayda yok .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Bune ya,sen bunu Arkadasina söyle. O cocugu da bosver bunun karakterligi belli ya, bir kiza ulasmak icin onun Arkadasini kullanirmsi insan, ama serefsizler var ya. Kizim bu kisinin Karekterligi sifir.

0|0
    0|0
  • kankana söyle

0|0
    0|0
  • bak tatlım benim meşhur bi sözüm vardır. yakın arkadaşımla bi birliktelik yaşamak benim için ne kadar imkansızsaaa,onun erkek arkadaşıyla olmak ta o kadar imkansızdır .böyle bu olaya tahammülüm yook olamazzz.haddini sert bi uslupla bildirmen gerekiyo.

0|0
    0|0
  • aynisi basima gelmisti,bana mesaj atmisti.diger gun onu gordugumde hic bisey olmamis gibi davrandim ve konuyu arkadasima acmadim.o da bi daha boyle bisey soylemedi sans eseri.ama soyleseydi yuzume karsi heralde agzinin payini verirdim.

0|0
    0|0
  • yalana bak çakal

0|0
    0|0
  • en yakın arkadaşına anlat.

0|0
    0|0
  • Madem laftan anlamior..O arkadasima solerdim

0|0
    0|0
  • olmaz mı dedin? azının ortasına iki tane çakamadın mı?

0|0
    0|0
  • Arkadaşına söyleyen ilet ve yalan söyleyen arkadaş ol (Doğru söylesen bile sonuç bu olacaktır.. )

0|0
    0|0
Yükleniyor...