Sevgilinizle tartıştığınızda olayı hemen çözmek mi önemlidir yoksa küsüp beklemek mi?

sizce sevgilinizle tartıştınız o olayı hemen çözmek mi önemlidir yoksa küsüp beklemek m .. erkekler siz sevgilinizle tartıştıgınızda onun komuyla ilgilenip çözmeye çalışmasına mı yoksa küsüp sessiz kalması mı size daha üstün gelir .. hani çözmeye çalışınca sizle ilgilenince bi tarafınız kalkar mı ?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Konu karışık falan değil, şimdi çözmezsen sonra elinde patlar. Ki genelde doğrudan, etkili ve seri çözümler getirdiğim için pek mukavemet görmem böyle anlarda, özellikle her iki tarafın menfaatlerine uygun çözümler bulurum zira.

Son cümleyi okumadım sayıyorum, sen de yazmadın say. Sığlaşmanın gereği yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bak önce bi kaç saat trip at moralini boz burnu sürtsün barısmıycak gibi dur.Sonra dayanamıyosun ztn kıyamayıp kısa kesiyosun.''Aşkımmm'' de Sonrada ''Seni cok seviyom biliyosun dmi'' de barışın :D

0|0
    0|0
  • Konuya göre değişir bu ama kavgada gerekli ilişkide sorun aşılamayacak büyük olmazsa tabiki .Geneldede kızlar bekler erkek özür dilesin diye ama benim gibi inatçı birini çook beklerler:D

0|0
    0|0
  • bilmem iplemiyorum genellikle sonra kuzu kuzu kendisi geliyor...

0|0
    0|0
  • üzerine gidildiğinde ters tepki veriliyor çoğu zaman.azcık beklemek daha iyidir

0|0
    0|0
  • Konuya bağlı

0|0
    0|0
  • harbidende karışıkmış

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• konuya baglı ama söyle orta hallı bir tartısma diyelim hemen konusarak halletmek isterim uzadıkca uzuyorsa susarım yarına kadar yarın hiç bişe olmamıs gibi günaydın hayatım askım bıcır bıcır :D ama tabı kavgalar buyuk olursa ve illaki çözüm gerektirirse 1 gunluk ara yıne verırım ve sonra daha sankınce konusurz oyle haftalarca küs kalmayı sevmem

0|0
    0|0
  • sorun çözülmeli

0|0
    0|0
  • Ben kusemem..konusmaktan yanayim herzaman..

0|0
    0|0
Yükleniyor...