Sınıfta bir çocuk sürekli bana bakıp duruyor sanki hoşlanmış gibi. Ne yapmalıyım?

ama ben kesinlikle ondan hoşlanmadım hatta nefret ediyorum ama derslerde bana baktığını filan hissediyorum hatta bazen gülümsüyor hiç rahat değilim sınıfta.

bazen arkadaşlarla şakalaşırken saçma saçma şakalar yaparken bana bakıyor utanıyorum hoşlanmak değil bu .

anlayacağınız sınıfta rahat olamıyorum ne yapmalıym?

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• Okulu birakabilirsin yada boyle bir soruyu sorduguna gore 5 e yada 6 ya gidiyorsun sanirim ogretmenine sikayet et

Neyse madem yazdim cevapta vereyim hic muhattap olmazsan belli bir sure sonra anlar o baktiginda sende ona bakarsan oda bunu bir umut varsayar ve devam eder simdi soyle bir soru soracaksin yada bir soz soyleyeceksin ben ona bakmiyorum ki .. tamam bakmiyorsun ama kafani onun oturdugu yere dahi cevirme ask salagi durumunda oldugu icin sen ona tukursen bile bunu bir umut bir isik olarak gorur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• hoşnut değilsen tersleyip bozabilirsin çocuğu pişmiş kelle gibi sırıtmaz sen tepkini göstermediğin sürece bu tavırlarını devam ettirecektir

0|0
    0|0
  • senden hoşlanması güzel birşey ama eğer hoşlanmıyorsa onunla ilgilenmeyip onunla konuştuğun zaman ona hafif saygısız ve ilgisiz konuşursan çocuk sinirlenit ve bir daha sana bakmaz ama bence senden hoşlanması güzel birşey

0|0
    0|0
  • bak sana napcanı söyliyemem ama sana seni anlatıyım sen fazla sevgilisi olmamış erkeklerle pek muhattap olmayan bir kızsın ve arkadaşın sana bakması senin hoşuna gidiyor çocuk yakışıklı değil ama ilgi çekmeyi seviyosun ve eminim söylediklerimi yalanlıycaksın çünkü böyle olmasa çocuktan rahatsız olup burda paylaşmazdın

0|0
    0|0
  • Bir insanın niyeti tipinden anlaşılır.Yani kötü niyetli yada iyi niyetli olduğu.İyi niyetli eli yüzü düzgün biriyse buna sevinmelisin.Bir insanın birinden hoşlanması sevmesi dünyanın en güzel duygusu :D

0|0
    0|0
  • kesio yani seni

0|0
    0|0
  • dalga geçiyor olabilir senle :)

0|0
    0|0
  • sınıfını deiştir o zaman

0|0
    0|0
  • EN BÜYÜK AŞKLAR NEFRETLE BAŞLAR...EVLENCEKSIN ONUNLA AHADA BURAYA YAZIOM MASALLAH

0|0
    0|0
  • demek sende ona bakıyosun ki biliosun

0|0
    0|0
  • neden nefret ediyorsun

0|0
    0|0
  • hoşlanmış

0|0
    0|0
  • aşık olmuş sana bence