Bayanlar ilk regl oldugunuz günü anlatır mısınız?:) Eğlenelim biraz :)

Adettenmiş, anneme gösterdim direk tabi suratıma bir tokat patlazmazmıııı :D Gözümden şimşekler çıktı resmen :D ama hediye alıyormuş ilk gören fazlasıyla acısını çıkarmıştım :D

0|0
88

En İyi Kız Görüşü

• Bir yerde regl olan kadına "vişneli kadın" deniliyor diye duymuştum.Anneme gidip olayı anlattım ve "Ben vişneli kadın oldum." dedim.Annem ise "Hım tamam." demişti ölsem iyiydi. :(

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Tokat yemek nasıl bir gelenek tuhaf dogrusu.Menapoza girdiginizde nasıl bir gelenek sizi bekliyor merak ediyorum :)

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Neden tokat yedin ki?

0|0
    0|0
  • sen adet kanaması diyorsun sizin adetleriniz nasıl onu düşündün mü yani örf ve adet:)

0|1
    0|0
  • Tokat olayı kötü olmuş yaaa yazıkkk :D

0|0
    0|0
  • ağlamıştım :))

0|0
    0|0
  • çok korkmuş arkadaş anlatıyordu

0|0
    0|0
  • anneee al bak mı dedin? ahaha.ozaman bizde ilk boşalmada çıkarıp babamızamı gösterip sallamlımıyız ?

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• gayet rahattım kimseye söyleme ihtiyacı da hissetmedim zorunluluktan söyledim. Ped almam gerekiyordu o yüzden hiç istememe rağmen söyledim.Bu yüzden kötü hissettim kendimi.Sonra Orkid kanatlı pedimi aldım taktım.Hayatıma devam ettim.Bu kadar.

0|0
    0|0
  • Ben ozamanlar üşütmüştüm sürekli kusuyordum...Gece kalktım bir an ölücem zannettim kızlar acaip terlemiştim,çok kötü bir şekilde titriyordum,ateşliydim... Direk tuvalete gittim ve kan gördüm! Hemen annemin yanına gittim işte o hastalığımın üstüne bir de regl olunca böyle olmuşum ki ne kadar kötüydü anlayacağınız hazırlıksız yakalanmıştım. :D

0|0
    0|0
  • bazı kızlar söylemeye utanırmış. ne utancamm. wc de baktım olmuşum yatak odasına gidip anneee ben adet oldum deyip ped istemiştim sonra ablamdan :D hey Allah'ım yaa :)))

0|0
    0|0
  • 2004 olimpiyatlarını izlerken oldum :/

0|1
    0|0
  • banyodaydım annemi çağırdım bana tokat atıp haha diyip zıplmayama başladı yüzümdeki ifadeyi hala hatırlıyorum:D:D

0|0
    0|0
  • evdeydım oldum sonra anneme dedım bune böyle filan ilk oldugundan dolayı rengi biraz koyu olmasından dolayı kötü bişey sandım regliymiş sonra annem babanemlere filan yaydı :D bu kadar

0|0
    0|0
  • denizden çıktıktan sonra regl oldum regl olmadan önce şarıl şarıl kan akacak sanıyordum korkudan ölecektim sonra baktım 1 2 damla korkum geçti . sonraki gün bi karın ağrısı tuttu beni . hayatımda bu kadar acı çekmemiştim sonra iyileştim

0|0
    0|0
Yükleniyor...