Kapat

Bacak inceltmek için ne yapmalı?

Spor salonuna git demeyin gidiyorum adamlar bacağın ince diyor kendilerince bir şey yaptırıyorlar iyice kalınlaştı bacağım ne yapmalı

0|0
44

En İyi Kız Görüşü

• Ahah tatlım pilates tek çözüm internetten egzersiz hareketlerine bak ebru şallının pilates videolarını izlemeni öneririm benimde kalındı oldukça inceldi bir kaç ayını verirsen olumlu sonuç alırsın spor salonundaki her alet inceltmez bazıları kas yapar kalınlaşır, biçime sokar ama onun için de mutlaka biraz yapılandırır, onlar ince demişlerse bacaklarınla uğraşmıyorlardır genel olarak sana antreman programı ayarlamışlardır merak ettim kalça ölçün kaç?

0|0
    0|0
    • Benimde kalin bacaklarim ve eritmek istiyorum spor salonuna gitme sansim yok okuyorum senin bahsettigin pilates internetten aradim ama birsuru video var hangisi daha faydali bilmeiyorum acaba link atarmisin

• O zaman bacakların normal bence :) Benim de 88 istiyorsan yinede biraz pilatesle uğraş belki genetiğin daha ince olmasına elverişlidir benim sınırım bu mesela :)

• https://www.youtube.com/watch?v=M5VLlTUnPCY bak sağ tarafta benzer videolar bölümündekilere de bak ebru şallının çok yok zaten videosu bu hareketlerin hepsini deneyebilirsin

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• Zımparalamalı...

0|0
    0|0
  • günde 8 km koşarsan 1 haftada sonucu fark edersin fakat uykun gelir

0|0
    0|0
  • Koşacaksın uzun ve şekilli bacakların olur =)

0|0
    0|0
  • spor yaparsan bacak kalınlaşır :D bir hafta yataktan çıkma kaslarının yüzde 10 nu kaybet :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...