Niçin buraya kendi fotoğraflarını koymuyor üyeler?

niçin acaba buraya kendi resimlerini koymazlar herkesde bi fake resim kendınıze özgüven eksikliğindenmi prensip meselesi mi ne bilemeıyourm artık ? kızların bi kızmı koymus ama diğer kısmının da az cok abazalardan dolayı koymadıklarını düşünüyorum ? he kendıme gelıcnce şimdilik düşünmuyorum zamanla belki

Güncellemeler:
why yazcama which yazmısım neyse ;) sizdende kaçmıyo
evet kim kimdir hiç bu acından düşünmedim @ ba-sing-se ;)

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Koydum gören gördü beni nolmış? :/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Benim ozguven tavan herhalde hiç fake resim kullanmadım :D şaka bi yana ben pek sevmiyorum ya fake fotografı ne gerek var yani ben gerek duymuyorum bence duyulmamalı abazalardan korkan arkadaslık isteklerini de kabul etmez olur biter diye dusunuyorum yani benim fikrim bu tabi baska gerekçeler de olabilir bilemem.

0|1
    0|0
  • benim kendi resmim hep ağlarım :)

0|1
    0|0
  • hiç özgüvenim yok çok uğraştım ama yok işte ühü;((

0|0
    0|0
  • Aslinda sorunda wich de kotu durmadi :) cunku kim kimdir gibilerden de olabilirdi..yani guncellemeyi okumasam ole sordun dicem :)

0|0
    0|0
  • O sondaki "which" ne alaka ben onu anlayamadım.

0|0
    0|0
  • benim resmim vardı..sonra kaldırdım..güven sorunum yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bence bu soruyu resim koyduğun zaman sormalıydın.

Ayrıca sahte resim olayın bence kendi içinde de ayırmak lazım. İnsanlar başkalarının resimlerini kullanıp bu benim diye etrafa yutturmaya çalışmadığı, hatta o sahte resimdeki insanın bi süre sonra kendi olduğuna inanmadığı sürece sorun yok :D Yoksa kuş resmi,çiçek resmi koymuşsun ne farkeder..

0|0
    0|0
  • Burası sanal ortam. İnsanlar birbirini görse ne olur, görmese ne olur? Önemli olan düşünceler ve yazılanlar değil mi? Tabi maksat başkaysa onu bilemem.

0|0
    0|0
  • Bir kere 'which' (hangi) anlamına gelir muhtemelen niçin demek istedin onun karşılığı da why?

Soruya gelince onlar da zamanla düşünürler belki senin gibi

0|0
    0|0
  • Sende özguven eksılıgı varki sende olanı şu ankı resmın fake? Teyy allahım önce kendıne bak sonra mılletı dusun

0|0
    0|0
  • ABAZA ÇOK

0|0
    0|0
  • burası arkadaşlık sitesi mi?neden resim koymalıymış millet?sanal ortamdayız gereği yok resmin filan.

0|0
    0|0
Yükleniyor...