Barfix nasil çekilir?

Internetten araştırdım ama setler hakkında pek fazla bilgi edinemedim. Barfikse başlamak istiyorum nasıl çekmem gerekir? Günde kaç tane arttırarak?

Güncellemeler:
Ben nasıl çekildiğini değil setler hakkında soru sordum ama hiç kimsenin bir şey bildiği yokmuş

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• tam adamına ulaşan bir soru :) anlatayım. Anlaşılan daha önce barfiksle bir ilişkimiz yok :) başlangıç olarak bara tutunup kalabildiğin kadar kalmanı öneririm. hafif hafif kendini yukarı çekmeye alışabilirsin. tutuş şekilleri olarak da kısaca omuz genişliğinden daha geniş tutarsan sırt kısmın dar tutarsan kanat bölgen çalışır. Vücutgelistirme. tv adresinden çok daha fazla bilgi alabilirsin.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• amacınıza göre değişir. Güç antrenmanı ise 5x5 yapın. Setler arası 30 saniye dinlenin.
    kas direnci;kütlesi için 3x8-10-12 ayarlayın birşeyler.

1|0
    0|0
  • kaç tane değil ilk başlangıç olarak 4 set yapabildiğin kadar alışma dönemi 1 ay sürebilir ve hergün dvm et sonra kendine hedef koy devam et ben 12 10 8 6 olarak yapıyorum saygılarr

1|0
    0|0
  • 3 er veya 5 er den 10 set yap birde yanında biri olsun en bittiğin an biraz desteklesin 2 eliyle bileklerinden tutacak ve seni çok az itecek son 2 öyle yap bak gör değişimi askerde barfiks çekemeyenler çekmeye başlamıştı :)

1|0
    0|0
  • Sabah akşam 10 tekrar yap sabah 1 set akşam 2 yeterli ama tam yap dogru yap hareketi :)

1|0
    0|0
  • Herkese göre değişir bu çekebildiğin kadar yapı omuzların bicepslerin ve sırtının vucudunu nasıl kaldırdığına bağlı kimse ilk çektiğin tam doğru şekilde 10 tane çekip başlayamaz sayoya bakma doğru güzel çekebildiğin kadar çek

0|0
    0|0
  • Hacı var mı cekebilceğin yer

0|0
    0|0
  • Bir tane demiri 2 elinle tutacan yukariya dogru cekicen kendini :)))))))

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...