• Sor
  • Bence

En çok zayıflatan ve sıkılaştıran spor nedir?

Spora yazılmak istiyorum fakat vücudumu en çok şekle sokcak sporu yapmak istiyorum. çok kilolu değilim sadece çok zayıf ve fit olmak istiyorum. Boyum... Daha Fazla

En İyi Görüş

• beslenmene dikkat eder ve herhangi bir spor yaprsan zaten cok zayıf ve fit olursun ama vucudunu şekle sokmak için koşmak yeterli olmaz. Koşarak zayıflayabilirsin ve kondisyon yapabilirsin ama yeterince asla sıkılaşamazsın. vucudunu sıkılaştırcak sporlardan yapman gerekir. mesela Kalça Sıkılaştırma için aşağıdaki linkteki hareketlerden yapabilirsin. bu sadece bir ornek vucudun diğer bolgeleri içinde onlarca hareket uygulayabilirsin.

link

Erkekler Ne Diyor 44

• Yüzme.

• eksiğin var kilo al :)

• fitness

Ebru şallınn ekranda yaptığı hareketleri yap. yemin ediyorum. ip gibi olurusun.

• pilates ..

• 30 dk koşu bandı taş gibi yapar seni

• işe önce hızlı tempolu 45 dk yürüyüşle başla daha sonra hafif tempolu koşu yap vücudan daha fit olur..

• Fitness.

• yüzme ve koşu kardiyo ağırlıklı ama ideal 5 kg fazlan var ztn 3 ayda muhteşem olursun

• yüzme yüzme

• hangi böyle sıkılaşacak ona göre egzersiz yap ;)

• yan uzanıp bacağı indirip kaldırmak kalçaları şekle sokuyor.yani makas gibi düşün.yerdeki ayağın sabit diğerini kaldırabildiğin kadar kaldır indir kaldır indir.sağa dönmüşse yüzün kolun başının altında ileri uzansın yere yapıştır.sol elinide yere yapıştır.dirseğini kır ama.

aslında en güzeli yüzmektir.kaslarını uzatır.

• Su sporları. yüzme- su topu vb.. koşu okadar iyi değil çünkü toplumuzda koşu yapıyolar ama doğru yapmıyorlar. koşu ayakakbısı,elbise,koşma ritmi önemli.

• bana da bi program lazım... sen ne ye karar verdin ?

• Spinning

• Tek başına vücudu şekle sokan bir spor yok. Hepsinden dengeli, mantıklı şekilde yapmak hem senin istediklerini hem de sağlıklı yaşamanı sağlar. Bilen insanların sana özel hazırladıkları programlara uymakta fayda var; bir spor salonuna yazılmanı öneririm.

• fitness yapcan sadece koşuyla olmaz başka aletlerede yönelki tüm kasların çalışsın

• götünü sıkıp paso osur..ve mucize bir yöntem beklemekten vazgeç ..

• yüzme net.

• bence en iyisi SEX ..kilo verdirir

• cok dogru teşhis ve tesbit hergün sabah ve akşam calışılırsa :) 3 ayda karşılıklı olarak tazı gibi estetik olur insan :))

• :)))

• off

• pilates yap. armutken, taş diye tabir edilen formata dönersin. veya çok abartmamak şartıyla yüzme de olabilir.

• Git yazıl spor salonuna 2 ay kardiyo yap tamamdır,taşsın.Zaten boy ve kilo orantında gayet iyi

• kızm sen en iyisi bir plates topu al evde oyna dur her spordan daha iyi koşmazsın yorulmazsın vücudun gerilir

• En çok zayıflatan spor diye birşey yok.Sen ne bulduysan yersen istediğin kadar spor yap; o kiloları veremezsin.Yüzmek bir saatte 120 kalori verdirebiliyor.

• yüzme. ama kilo verme bence tahta gibi olmanın alemi yok

• kesinlikle fitness ve yüzme

• bölgeye göre değişir bel bölgesi için mekik benzeri hareeketler mesela. basenler içinde farklı hareketler.

• mekik çek ve uzman tv den oradaki hareketleri yap. Sonuç fit vucud sıkı kalçalar

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 15

Senin görüşün var mı?

0/2000

Yükleniyor...