Erkekler Beşiktaş maçıyla ilgili bir sorum olucak?

Sevgilim fanatik Beşiktaş li önümüzde mi tarihte hangi Beşiktaş maci var stadyumu nerde falan ben baktim internetten ama anlamiyorum bilet alip supriz yapmak istiyorum nokur bir yardim edin :)

Güncellemeler:
19 martta club bilmem neyle maç var ona bileti kesin almam lazim fiyati ne kadardir ortalama bide nerden bilet alabilirim
Ye bide şey eğer 12 marttaki deplasmanda yenilirse falan oynamaz mi

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Club Brugge bir Belçika Takımıdır. 12 Mart deplasman, 19 Mart ise Olimpiyat Stadında olacak. 19 Mart aynı zamanda Beşiktaş'ın kuruluş yıl dönümü. Bence 19 Mart'a bilet alıp ona güzel bir sürpriz yapabilirsin. Detaylı bilgilyi @Besiktas isimli twitter hesabından takip edebilirsin.

Ve belirtmek isterim ki; sevgilin olacak kişi çok şanslı.

0|0
    0|0
    • Bilet fiyati ne kadardir parasi için çalışmam lazim

• Ama ben internetten baktin bati tribünü en az 142 tl :O ben nerden alabilirim ki

• Bilet fiyatlarını takip et. Vodafone Arena satış ofisinden ve Akaretlerdeki Kulüp binasından alırsın.

• Yine olimpiyatta olur. Şimdi alamazsin bileti. Zamani var daha

0|0
    0|0
  • klup brüj maçı var 19 martda. olimpiyatda. o maça bilet alabilirsin.
    bir de kartal yuvasından forma aldınmı tamamdır. :D

0|0
    0|0
    • Heh o 19 marttakine çok istiyorum ama ben baktin yurtdisinda değil mi o

• ilk maç deplasmanda 12 Mart , rövanş İstanbul'da 19 Mart . 19.03 olması da ayrı bir güzel tesadüf.

• ancak maç 22.05 te başlıyor bilgin olsun.

• 01.03.2015 de balıkesirspor ile maçı var fakat senin de pasolig çıkarman lazım:)

0|0
    0|0
  • Beşiktaş - Balıkesirspor macı var.
    passolig lazım almak icin

0|0
    0|0
  • Vodofonearena inonunun yerinde diye biliyorum.

0|0
    0|0
  • aç köpeklerin stadı bile yok :) :)

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• 19.03 teki maça bilet al derim manevi değeri yüksek

0|0
    0|0
  • Passolig lazım değil mi önce

0|1
    0|0
  • Dun vardi liverpool efsaneydi bir galatasarayli olarak gittigim en guzel maclardandi hani real madrid den beri ama daha lig bitmedi bak bulursun

0|0
    0|0
Yükleniyor...