Sporcu ya da spor yapan arkadaşlar bir bakabilir mi?

Bugün spor salonuna başladım ama pişman oldum gibi. Napsam bilemedim. Hiçbirşey yapamadım nerdeyse ve çok zorluyorlar. Kendimi çok kötü hissettim bide para verdim Boşa gitsinde istemiyorum. Napcağım ben?

0|0
312

En İyi Erkek Görüşü

• Spor olarak ne yapıyosun bilmiyorum ama 2 haftaya kadar atlatırsın birazda yabancılık cekiyosun galiba yemek yedikden minimum 1 saat sonra maks 2 saat sonra gitmeni tavsiye ederim zorlukların meyvesini alacaksın 3 hafta sonra anlarsın :)

0|0
    0|0
    • 3 hafta mı çoğu kişi bir ayda fark görmezsin diyo?

• 2 gündür yürüyemiyordum bugün düzeldim bu iyi bişeymiş galiba :) hoca Uyarıyor yapamadığım şeylerde elimden geldiğince düzgün yapmaya çalışıyorum. teşekkür ederim bu arada :)

• Bak hocada parasına bakar kimisi zayıflayım bırakim diye gider kimisi kilo alim yeter kimisi fit olim yeter diye gider hocanda valla insaniyetine baglı ama parasını insanları aldatark kazanan var sana diyor mesela sunu yapma bunu yapma sem 3 ayda gelişceksen 5 ayda gelişeceksin o yuzden netten bak sana uygun hareketleri sec cok video var guclendigini hissettiginde programa hiç takılma bide body forumları var oradan beslenme ve vucuduna gore saglam programlar bulursun sıkıtı olmassa ozelden yaz ilgilenirim :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Zor'u başarmak mesele olan.

0|0
    0|0
    • öyle ama işte aynada yerde debelenip duran bişey görünce insan isteği kırılıyor :(

• Nelerde zorladin mesela? Ve ne için gidiyorsun boy kilonu da yazar misin?

0|0
    0|0
    • 1.60 82 :(( 40 dakika Koşu bandında Yürüdüm indiğimde başım dönüyordu. Yerde yapılan egzersizlerde zorlandım o kadar insanın içinde yerde bide yapamayınca kötü oldum :(((

• O zamn Yalından alışmak zorundayım Şarkısını dinlemeye gidiyorum ben :)

• motivasyon için müzik onemli tabi. olabilir

• Hem para alıp hem zorluyorlar ne saçma dmi

0|0
    0|0
    • Saçma değil aslında ama insan yapamayınca kötü hissediyor

• Yaparsın yaparsın

• Teşekkür ederim :) Buradakilerin gazıyla yapcam heralde

• ilk başta zorlanırsın normal bir şey ama 2 hafta alışırsın daha ilk zorlukta bırakma. birde ne tür bir spor yapıyorsun.

0|0
    0|0
    • 40 dakika kadar Koşu bandında daha sonra esneme hareketleri yaptım. Ilk günümdü bugün zaten.

• öyle mi diyorsunuz?

• ewt bunlar sporda rutin dir

• Kondisyonlu değilsin vücudun alışmaya başlayacak pes etme hemen

0|0
    0|0
    • Inşallah alışır dayan diyorsun yani?

• Aynen öyle salonda gitmek isteyen olunca bırakmıyorum çünkü alışacak

• Alışıyorum yavaş yavaş :)

• Ben antrenörüm öncelikle neyi yapamadım yani sana zor gelen şey ne

0|0
    0|0
    • Yerde esneme hareketlerini :(

• Makineleri ve basit agrılık hareketlerini yapa bilirsin

• Bugün hocayla konuşayım bir o zamn

• Alışacaksın 1 haftaya bırakma sakın

0|0
    0|0
  • Ne yaptırdılar? Kaç set setler kaçlık?

0|0
    0|0
  • hocaya söle alışırsın zamanla sıkıntı olmaz

0|0
    0|0
    • Söyledim alışırsın dedi

• Zor mu bilmiyorum ama ben yapamıyorum vücudum alışkın değil zaten

• spor istitosan yapıcan zorlancan yoksa unut yani bir daha boşa para verme

• Ilk iki hafta alisma sureci yasarsin ama sonra alisirsin merak etme sadece biraz sabir

0|0
    0|0
  • devam et sen gelişir vücudun merak etme

0|0
    0|0
    • Ama yapamayınca kötü oldum herkesin içinde :(

Kızlar Ne Diyor 3

• Spordaki ilk günüm benim de rezildi. Tansiyonum falan düştü bozuntuya vermeden çıktım:) en geç 5. Gün alışırsın asla pes etme

0|0
    0|0
    • Koşu bandından indiğimde başım dönüyordu benimde. inşallah alışırım.

• İnsallahı yok illa ki alışacaksın, ben ikinci günde iyidim

• Pes etme derim ben. Başta olur böyle şeyler ama sonra alışırsın ve alıştıktan sonra bırakamazsın. Spor bağımlılık yapar adeta

0|0
    0|0
  • Çok zorluyorlar derken? Nasıl hiçbişey yapamadın, sana öyle gelmiş olabilirmi?

0|0
    0|0
    • Ben zorlandım ilk olduğu için belkide ama kendimi baya kötü hissettim yerde debelenip durdum :(

• Bugün çok yüklemediler ilk gün diye kötü değilim bakAlım yarın nasıl olacağım

• Zaten zamanla program da ağırlaşacaktır. Ben 2 hafta perttim valla, eve gelip uyuyodum yorgunluktan. Ama sonra çok dinç hissedeceksin

Yükleniyor...