Yeni bir ilişkiye başlıyorsunuz hayatınızı tamamen anlatır mısınız?

Yeni biri ile tanıştınız ve aranızda duygusal bir bağ oluşmaya başladıgını düşünüyorsunuz. Peki hayatınızı tamamen o kişiye anlatır mısınız yoksa zamana mı bırakırsınız?

0|0
14|13

En İyi Kız Görüşü

• Sebep ne kı daha yenı tanıştıgım ınsana herşeyımı anlatayım.. Zamanla bakalım o anlatcagım şeyler kadar degrlı mı..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• asla... kendinle ilgili değil kız arkadaş hiçkimsenin bilmediği sırların olması lazım... herşeyi bir insana anlatırsan geçmişte yaptığın hatalar ilerde yeni ilişkindede karşına çıkacaktır. karşındaki insan seni kendisindedn önceki hatalarınla yargılayacaktır... yeni kız arkadaşla sen zaten kendini yenilemelisinki sende geçmişle yaşamaktan kurtulabilesin ;)

0|0
    0|0
  • ben anlatacam kararlıyım çünkü beni bırakıp gideni onun kadar saf sanmışdım

0|0
    0|0
  • Daha ilk günlerden herşeyi anlatıp partner'inin eline kozları verme derim bende. Küçük bir olay da hemen işine gelen konuları seçip sana karşı bir kontra atak kullanabilir. Dikkatli oll. :))

0|0
    0|0
  • ne alaka

senin hakkinda ne kadar az sey bilirse o kadar cazip olursun

0|0
    0|0
  • Anlatmamayı yeğlerim.

0|0
    0|0
  • Geçmişi kurculayan biri gelecek düşünemez..

O yüzden benden sonrası vardır bende öncesi değil.

0|0
    0|0
  • anlatman lazım ama dolaylı yolla çünkü anlatmassan iler de sorun çıkabir öğrenirse ama en azın dan vicdan olarak rahat olursun oda sana güvenir doruları söyledin için oda sana anlatır

0|0
    0|0
  • Acele işe şeytan karışır, tsunami gibi dağ bayır gitmektense sakin sakin akar gider her şey ormandan geçen soğuk dereler gibi.

0|0
    0|0
  • Zamanla herşeyi ögrenecek nasılsa. Neden bir günde ögrensin ki.

Yavaş yavaş olursa senı tanıdıgına mutlu olma şansı elıne geçebilir. Dikkat etmedıgın bir özellğini, davranışına hayran kalabılır.

0|0
    0|0
  • Biraz gizem iyidir...

0|0
    0|0
  • duygusal bağ tam olarak tutkuya dönüşmeden anlatmam

0|0
    0|0
  • Yok tamamını anlatmazdım zamana bırakırdım.

0|0
    0|0
  • olabilir ,ama aldığın elektriğe bakar...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• her şeyi en inca detayına kadar dökmem adama rapor sunar gibi, ama yeri geldikçe anlatmaktan kaçınmam.

0|0
    0|0
  • tabi ki hayır anlatırsan sonra ileride kavga yada ne biliyim olurda ayrılırsanız anlattklarınızı yuzunuze wurabilir her zaman bir mesafe koymalı ..

0|0
    0|0
  • karşımdaki kişi bunu hak ettiği ölçüde bilebilir.Fazlası hem kendize zarar olur hem de karşınızdaki insana.Bazen her şeyi anlatmak sıkcıdır karşı taraf için.

0|0
    0|0
  • hayır anlatmam ne gerek var zamanla tanısın tanıdıkça konusu açılsın açıldıkça öğrensin

0|0
    0|0
  • önce tanı. öğrendiklerini daha sonra senin aleyhine kullanmıyacağını bilemezsin sonuçta.. hayatının sadece bi kısmını anlat. sen ona güvenir herşeyini anlatırsın sonra o seni bırakır gider ya da sen bırakmak istediğinde tehdit eder ne biliyim türlü türlü insan var.. sen tedbirli ol da üzülme sonra.

0|0
    0|0
  • herşeyin zamanı var bazı şeyleri zamanla anlatırım yada hiç anlatmam

0|0
    0|0
  • ilk günden değil elbet ama ilk başlarda anlatmak gerek çoğunluğunu

0|0
    0|0
  • Zamana birakirim oyle hemen her seyi ortaya koymaga gerek yok.Tabi o sorarsa ayri...

0|0
    0|0
  • önce kişiliğini tanısın... geçmiş yanıltıcı hatalarla dolu.. ön yargıya sebep olur

0|0
    0|0
  • En başından anlatırım tüm hayatımı.. Beni yanlış anlamasın, yanlış tanımasın isterim.. Kafasında değerlendirip doğru kişi olup olmadığımı değerlendirsin isterim..

0|0
    0|0
  • saklamam hiç bir şeyi. zamanı geldikçe konusu oldukça anlatırım öyle bismillah ilişkinin daha ilk gününde soru yağmuru hiç hoş olmazdı

0|0
    0|0
  • hayır anlatmam zamana bıraktıgımdada coook zaman geçmesı lazım

0|0
    0|0
  • Anlatmam. Hakkımda birşeyleri merak etmesi iyidir, zaten yaşadıkca ögrenecektir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...