Aldatılan bir gün mutlaka aldatılır mı?

Masum bir arkadaşımı resmen kullandı.. sevdiğini söyledi aşık olduğunu söyledi.. 3 yıl boyunca arkadaşımın saf ve temiz duygularından istifade etti.. gerektiğinde tripler attı. olan benim saf arkadaşıma oldu acı çekiyor.. yaptıklarının pişmanlığını çekiyor.. karaktersiz insan son darbesini arkadaşımı aldatmakla vurdu... nefsine yenildi. arkadaşım tek kelime bir laf söylemedi. söylediği tek şey '' Seni Allah'a havale ediyorum .. oldu ve bu karaktersiz sadece güldü .. ve ben biliyorum son gülen iyi gülecek. gün gelecek devran dönecek.. Yaptıklarının cezasını çekermi . Aldatılan bir gün mutlaka aldatılırmı ?

0|0
7|28

En İyi Erkek Görüşü

• Bu tip basit şeylerle teselli aramamak gerek, aldatılan aldatılır gibi mantıkla yaklaşıyorsan senin arkadaşında aldatıldığına göre onunda aldatmış olması gerek! Çok düz mantıkla yaklaşmışsın olaya. Ayrıca herkes kendi kararlarının yükünü taşır. Arkadaşın o tip birine inanmış kendi seçimi, o kişiyle bir ilişkiye başlamış kendi seçimi, ön görülebilir sonuçları irdeleseydi bence bunları yaşamazdı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• İllaki bu tarafta olmazsa öbür tarafta olur. Sabrın var mı yoksa ver adresi biz hemen işi aceleye getirelim mi :)

0|0
    0|0
  • aldatan aldatılıcak diye bi kaide yok dünya adil bi yer değil malesef bu tür durumlarda Allah tan bulsun demem benden bulsun derim nitekimde öyle oldu kendi adaletini kendi sağlamalı hayat kimsenin gözünün yaşına bakmıyor malesef ki o yüzden acımasız olan kazanır kısasa kısas başka yolu yok.

0|0
    0|0
  • Öyle bir beklentiniz varsa, boşa beklersiniz. Kimse ilerde aldatılır diye bir olay olamaz. İş sizlere düşer. Arkadaşları olarak ona destek olup, unutturmaya çalışacaksınız.

0|0
    0|0
  • Evet hayat karinesi aldatan zaten kendini aldatmış sayılır beynine napalım.

0|0
    0|0
  • aldatılan aldatılırmı ne demek ya. zaten aldatılmıs

0|0
    0|0
  • ''Aldatan bir gün aldatılır mı?'' Demek istedin sanırım. Cevabı vereyim, bu dünya düşündüğünüz kadar adil değil. Pek sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Allah ta bıkmıştır saflıklarınızdann...

hangi birinizle uğraşacak ..o kadar çoksunuzki ..2 güzel söze kanan.

üzülüyorum sizler için.

0|0
    0|0
  • Olay senin ile alakalıysa profil resmine bakarak söyleyelim evet aldatırsın arkadaşınsa evet oda altadır (:

0|0
    0|0
  • emin ol yukardakinin tahsilatı daha acı oluyor(tecrübeyle sabittir)allaha havale etmek en etkili yöntem bence.

0|0
    0|0
  • Burası dünya bir sür üadaletsizlikler yapanların yanına kalıyor yok öyle şeyler gün gelcek devran dönecek falan hikaye onlar öteki tarafı bilemem tabi :)

0|0
    0|0
  • eden bulur mutlaka bir gün kimsenin yaptığı kimsenin yanına kar kalmaz sen içini rahat tut

0|0
    0|0
  • Her şeyin bir karşılığı muhakkak olacaktır..

0|0
    0|0
  • yapılanların karşılığını görmeden ölmezsiniz diyor Allah !

0|0
    0|0
  • öyle bir kural yok.ama o çocuğun bebeği zenci bile olşa şaşirmam.

0|0
    0|0
  • aldatan bir gün aldatılır evet,deveden büyük fil var derler

0|0
    0|0
  • daha kötüsüde olur.

0|0
    0|0
  • EN fazla Kendini ALDATIR

0|0
    0|0
  • yazık olmuş bunu yapan erkek olamaz insan olamaz

0|0
    0|0
  • ihanetin hançerini vuran o kahpe yürek bir gün adaletin hançerini yemeğe mahkum...

0|0
    0|0
  • Aldatan aldanır .

0|0
    0|0
  • aldatan aldatılır bunu unutmayın

0|0
    0|0
  • Alışkanlış yapmışsa aldatılır yani.

0|0
    0|0
  • yoo

0|0
    0|0
  • aynen öyle herkez kenıd secıyor ayrılıyo duzungn adamdan gıdıyo pıce ayrılıyo duzugn kızdan gıdıyo zıllıye kımse kususra bakmasın yanı

0|0
    0|0
  • bi şekilde insan yaşattığını yaşamadan ölmüyo diye bi şey var sanırım doğru.benimde başıma geldi ama devran dönüyo allaha havale etket en güzeli.

0|0
    0|0
  • aldatılan aldatılmıştır zaten. ama aldatanın cezasını bu dünyada çekmesini bekleme boş yere.

0|0
    0|0
  • bence arkadaşın şöyle bir mesaj atsın.''sen beni aldattın,bende seni aldattım.hemde 2 erkekle beraber.senden daha iyiydi 2side.şimdi anlıyorum ki sen büyük bir hataymışsın'' diye.gör bak neler oluyor..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Aldatilmaz ama pişman olabilir.

0|0
    0|0
  • Hz. Muhammed s.a.v bir sozu vardir: Umut verip güven aşılayıpta yarı yolda bıraktığın insanın sadakasını, iki dünyada da veremezsin." Evet aldatilir baska seyde basina gelebilir

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • evet her insana diz cöktürecek biri cikar

bende erkekleri hafife alan biriydim

ama bir ask oldum hepsinin hayifini aldi bende

0|0
    0|0
  • hayır aldatırsa ondan bi farkı kalmaz bence

0|0
    0|0
  • Alakasız illaki aldatilacak diye kural yok arkadaşına yazık olmuş üzüldüm

0|0
    0|0
  • Bende aldatıldım,2 yıl saf duygularla onun için ölüp bitmiştim..Aldattı beni evet,ama karşılığında daha beterini yaşadı.Ben Allah'a havale etmiştim ve çok daha beteri oldu.Çocuk üniversiteye gidince gay olmuş,en son erkek sevgilisi vardı düşün yani.Kendimi bazen suçlu hissediyorum acaba beni çok üzdüğü için mi bu kadar kötü durumda falan diyorum kendi kendime çünkü çok ahımı aldı ama saçmalıyorum bence.Yazdıklarımda çok ciddiyim,merak etme onun yanına kalmıcak,arkadaşının içi rahat olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...