Kızlara ilk atılımı yapamıyorum, ilk tanışmayı nasıl yaparsınız?

arkadaslar lütfen gereksiz cevaplar vermeyin tamamen bilgi amaclı sorum öncelikle agzın varmı die sormayın cok var herkezle sohbet ederim ama şu kızlara ilk atılımları beceremiyorum bana bi el atıverin ilk tanışmayı nasıl yaparsınız?

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım bir kızdan hoşlandıysan, örneğin fakültenin kantini veya yemekhanesine kadar onu takip edersin belli etmeden. Sonra o masaya oturduktan sonra ona katılmak için iznini istersin. Sonrası muhabbete girersin. Hangi bölüm ffalan filan diye... Ya da kız ara sıra seni kesiyor mu. Git yanına merhaba diyerek muhabbete başlarsın. Ama mutlaka konuşacak bir kaç cümlen olsun :/

Ayrıca elinde cep telefonuyla gezme. Çok çekiniyorlar böyle şeylerden. :/ Mümkünse elinde kitap olsun. Kitapla gez. Bu sana bir koz olacak ,)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yaa mesela şey olabilir...O kızı sürekli görüyorsan yanından geçerken bahanelerin de olabilir.Meselaaaaa...Elinde bir roman görürsen ya pardon şuna bir bakabilir miyim falan dersin :) konuşursun işte

0|0
    0|0
  • once bakisacaksin. ama kotu bakislarla degil

0|0
    0|0
  • Nerden tanışıcaksın söyle ona göre cevap veriyim bende :D

0|0
    0|0
  • yanına gidersin selam verirsin tanışırsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• git merhaba falan de sonra nasılsın falan sonra sohbet kendilğinden gelir ilk sohbetler zor olur ama gerisi güzel olur unutma :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...