Size yapılan hataları biriktirdiniz... Sabrınız nereye kadar?

arkadasınız,dostunuz,sevgiliniz yada anneniz babanız kardeşiniz... size karsı yapılan hataları biriktirdiniz çünkü onları seviyorsunuz...şimdi bi hata yapsalar da içinizi bi dökseniz ama gel ki hata yapmıcakları tutuyo..yinede daha önce yapılanları unutamadınız o an sineye cektiniz ama zamanla bu durum içinizi acıtmaya basladı. şimdi ortada hçbir sey yokken bu hatalardan rahatsız oldugnuzu,artık onunla arkadaslık yapamıcagnızı yada sevgili olamıcagnızı söyler misiniz ? yoksa bir hata olmasını bekler sonra mı bombayı patlatırsınız ? herkes ne kdr sabırlı bakalım

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• birincisi herhangi birimizin anne, babasına karsı hata yapsalar bile o hatalara karsı tepki verme hakkı oldugunu dusunmuyorum. bende saygısızlık yapıyorum ama o da benim hayvanlıgım diyeyim :(

ikincisi, bir mesele uzerinde cok dusunursen o mesele kucuk ise bile büyür. içine attın ama zamanla gecmiyor mu o sinirin sonucta. illa tutmak zorunda mısın o siniri içinde. bi hata daha yaptılar bagırdın cagırdın, kırdın, döktün. eee sonra ne olacak. annen baban arkadasın hala aynen kalabilecekler mi sana karsı. sahsen benim dusuncem su: birilerini kıracagıma kırılayım biraz cunku yunus emre diyor ki:

bir kez gönül yıktı isen,

bu kıldıgın namaz değil,

yetmiş iki millet dahi,

elin yüzün yumaz değil (yumaz değil, temizlenmez artık gibi bişi heralde).

bence biraz daha sabır, sonuna kadar sabır.

bu arada bunları soyluyorum ama bende yapmaya calısıyorum, bol keseden atma degil bunlar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• sineye çekmiş isem bir şans daha vermişim demektir.Eğer içime kurt düşürecek bir meseleyse hiç şans vermem,zamanında tepki koyarım.Eğer bunu yapamamış ve sonradan pişman olmuşsam yerinde karar alamamışım demektir.

0|0
    0|0
  • Kindar bir yapım var, kolay kolay unutmam. Ama çok seviyorsam, soğuk suya atılmış şeker gibi düşünürüm. Yavaş yavaş o hataları eritirim. Ancak hatalar, haddinden fazla olursa, bardak şeker dolar. Eh, bir süre sonra da patlar. Sadece zaman gerekiyor.

0|0
    0|0
  • sabırla lakası yokkı bunun bunun adı kin tutmak fırsat kollamak

0|0
    0|0
  • Bu soru beni aşar. Bişeyi içime atarsam er ya da geç patlarım. İçime atmakla uğraşamam o anda yapmam gerekeni neyse veya söylemem gereken neyse onu söylerim. Hiç kendimi kasamam.

0|0
    0|0
  • hata olunca söylenir

bir sene sonra sen bana bunu yapmıştın dersen

çocukça olur

0|0
    0|0
  • Bombaların patlatılmasına karşı olduğum için cevaplamıyorum...

0|0
    0|0
  • sonradan bomb :)

0|0
    0|0
  • Hataya gerek yok ama tam söylenecek yerde söylerdim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hiç birini yapmam uygun bir zamanda konusmak ıstedıgımı soyler ıcımı dokerım anlarsa anlar anlamazsa bır dahakı hataya kadar.

0|0
    0|0
  • bir hata olmasını bekler sonra patlarım.herzaman yaptığım gibi.çünkü sabrım hiçbirşeyle ölçülemez

0|0
    0|0
  • sabırsızım

0|0
    0|0
Yükleniyor...