Siz de hiç istediniz mi?

benim yaşım 18 ama çoğu yaşıtlarımdan farklıyım bazen felsefe yapmak için birilerini arıyorum kafamdan ama etrafımdaki insanlar felsefenin ne olduğunu bilmiyor hep istemişimdir biri olsa kim olursa olsun onunla felsefe yapsak sohbet etsek bazen dertleşsek. sizde istediniz’mi hiç bunları?

ayiryetten istiyen olursa ben edebilirim kim olursa olsun.

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• yaşam çok açık artık.insanların istekleri çok açık ve dolaysız.Artık felsefe yapmaya gerek duymuyor insanlar,daha duru kalmayı tercih ediyorlar.Hedefe ulaşmak için,arzularını dile getirmek için insanların tercihleri belirgin ve neden-sonuç ilişkisini düşünmeye gerek bırakmayacak kadar tekrar denemeye fırsatları var.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• ben de çok istemişimdir ama kafa dengi kimseyii bulamadım.

0|0
    0|0
  • erkekler bu konuda daha duyarsızdır ancak bazıları vardır ki karşısındaki kişiyle oturup düşünce alışverişi yapar. bence çok iyi bi sosyal aktivite.

0|0
    0|0
  • istenmez mi yahu. ama çevrede olmayınca olmuyor işte. millette hep bi popüler kültür kafası. bu vesileyle tüm felsefe severleri bi araya toplamış oldun kardeş bu arada.

0|0
    0|0
  • Ben çok isterim beyin egzersizi nihayetinde,bir sorun varsa...

0|0
    0|0
  • Felsefe yapmak mı bildiğimiz felsefeden konuşmak mı? 2. ise ben hep hazırım

0|0
    0|0
  • Çince'ye merak sal vazgeçersin zaten ;)

0|0
    0|0
  • Istedim

0|0
    0|0
  • Felsefe yapmak derken?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Felsefe yapmak derken felsefeden kastın ne?Bak ben psıkolojı okuyorum eger bıldıgımız su felsefeden bahsedıyosan varolusculuk dogmatızm felan gıbısınden bu tarz konuları konusan ınsaları cok nadır bulursun.İdilderin00 ın dedıgı gıbı kızlar daha meraklı oluyo bu konulara:)

0|0
    0|0
  • insanların herbir yorumu kendi felsefesidir bir konu hakkında fikir alış verişi yapmak istiyorsan ,her bir insan bir cevherdir, bir öğretmendir kaidesine uyman gerekir yani elde edeceğin her farklı düşünce senin ufkunu yükseltmene birer sebebdir yani felsefe yapmak istersen bir çocukla bile yaparsın ilmi yüksek yetişkin biri olmasına gerek yok

0|0
    0|0
  • felsefe yapmak nedir abicim :)

felsefe yapılmaz, yasanır.

0|0
    0|0
  • kafa dengi bulamıyonki arkadaş. Hepsi birbirinden dangalak birbirinden anlayışsız.

0|0
    0|0
  • buyur konu söyle başlayak sohbete.

0|0
    0|0
  • :D fantaziye gel güzel :)

0|0
    0|0
  • Ben Japon meraklısı arıyorum. Özellikle tarih konusunda benimle kapışmalı :)))

0|0
    0|0
  • internette çok güzel siteler var ama türkçe ni geliştirmen lazım öncelikle.

0|0
    0|0
Yükleniyor...