Q7 durumu ne oldu arkadaşlar?

Demin baktımda q7 formamı özledim beni kasıtlı oynatmıyorlar.Fiatta indirim olsun yeterki anlaşlm oynamak istiyorum demiş. Ve taraftarların karşısına çıkarmıyor beni demiş. Ne diyorsunuz?

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bu konuda Quaresma haksız ama beşiktaş yönetimi dahada haksız adam portekizden gelmiş buraya 3 yıllık sözleşme yapmış ve seneliği 3.7 milyon eurodan bu sözleşmeyi Q7 tek başına yapmadı beşiktaş yönetimi önerdi bu parayı şimdide kalkmış diyorlarki ücretinde indirim yap adamda hayır dedi ben olsam bende yapmam 2 milyonu neden feda edeyim ama bir gerçek varki Quaresma bu parayı hak etmiyor ve kendini bu takımın reisi olarak görüyor ve disiplinsiz Quaresma bundan Beşiktaşta oynamaz zaten sözleşmeyide karşılıklı olarak feshedecekler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• q7 ücretinde indirim yapmadığı için yönetim oyntmıyor.keşke paradan vazgeçse de onu izleyebilsek

0|0
    0|0
  • q7 kararını verdi artk FEDA değil VEDA ediyor...

0|0
    0|0
  • Yarın herşey belli olacak haberlerde izledim yarın fikret ormanla beraber son kez masaya oturacaklar diye haberi izledim bugün

0|0
    0|0
  • Galatasarayli olmama rağmen fıfa 13de Quaresmayı transfer ettırdım takımıma ıyı oyuncu

0|0
    0|0
  • Bakalım bugünlerde belli olacak.

0|0
    0|0
  • indirime gitti

0|0
    0|0
  • o kaprisli bir topçu

0|0
    0|0
  • Tüketiyorlar yeteneği

0|0
    0|0
  • aldığım habere göre son zamlardan ötürü benzini bitmiş garajda duruyormuş

0|0
    0|0
  • Quaresma feda demiyor.

0|0
    0|0
  • o satılacak. fikret orman önce q7sini satmışş çok yakıyo diye şimdi Q7yi satıcak aynı davadan dolayı

0|0
    0|0
  • çok ta tın diyorum

fenerbahçeliyim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...