Dünkü efsaneye kimler şahit oldu?

Beşiktaş ve Liverpool arasındaki maç efsaneydi. Bunu abartmıyorum stadtaydım ve her dakikasında ayrı heyecan yaşadık. kimler stadtaydı ve bu sevince ortak oldular?

0|0
17

En İyi Erkek Görüşü

• Hem içerideki hemde dışarıdaki hainleri üzmek güzel oldu

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Bir trabzonsporlu olarak bjk yi ayakta alkisladim bir avrupa takimina bu kadar ter dokturmek bu kadar zorlamak ve finaldede ezip gecmek her baba yigidin harci degil harika top oynadilar bence.. kendi macimiziysa izlemedim napoliyle olan ilk mac yetti ikincisine ihtiyacim yoktu :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Tebrik ettik bizde bencede guzel bir basari ama efsane bir macmi tartisilir penaltilari birazda sans olarak gorurum ben ama penalrilara kadar getirebilmekte basari
    .

0|0
    0|0
    • Penaltılarda her takımın %50 şansı vardır ama benm ordaki efsanevi sözüm olimpiyat stadının tıklım tıklım olmasıydı o ambiyansı herşeyiyle efsaneviydi. kolay değil olimpiyatı doldurmak ulaşımı soğuğu taraftar için tam bir çile. ama yinede değdi 80 bin kişi dile kolay

• Seyirci alinan yer olur tabiki 63 binde az degil tabiki tiklim tiklim olucak kaldiki ekrandanda goruldu hic seyirci olmayan yerlerde vardi stadin kapasitesi 80 bin ztn :) lig tvdende haber yayinlandi bjk kndi rekorunu kirdi 63 binle diye ama cokda onemli degil ztn bu konu eledimi eledi :)

• Liverpool seyrcisiyle Beşiktaş güney tribunu arasndaki kısım boş bırakıldı bırakılmasaydı kan çıkardı 😁 aynen öyle eledik sırada club brugge var bakalm :)

• Bende stattaydım ve hayatımda yaşadığım en inanılmaz anlardı, gerçekten tribün olarak beşiktaş yaklaşabilecek bir takım yok.

0|1
    0|0
  • bende stattaydım

0|1
    0|0
  • Efsane maç görmek istiyorsan 3-2 lik Galatasaray-Real Madrid maçını seyret.

0|0
    0|2
    • :))) tamam izlerim

• Ama onlarda güzel koydular zamanında kabul et :)

• Bak biz öyle galibiyetlerle övünen bir takım değiliz bizim için önemli olan kupalardır Avrupada Madrid gibi Juventus gibi takımları yenince gururlanıyoruz çünkü o takımlar dünya devleri dolayısıyla avrupada prestijimiz dahada yükseliyor. Ama kalkipta Türkiyede bizden daha küçük takım olan Bjk ve Feneri yenmek bizim için başarı sayılmaz.

• Galatasaraylıyım ama Beşiktaş'ın o kupayı İstanbul'a getirmesini isterim.

0|1
    0|0
  • tek şey sorucam 15 yıldır uefa kupasıyla dalga geçip küçümseyenler neden bu dünkünü efsane olarak adlandırıyo... söylesenize bir ... o kupa sıradan bir kupa o kupadaki maçlar sıradna maçlardı hani sizin için gereksiz büyütülmücek bir kupaydı hani. eee ne demişler büyükler küçüklerini yaptıklarıyla mutlu edemezmiş ama küçükler büyüklerinin izlerinden gidermiş...

0|0
    0|2
    • Bende tek şey sorucam neden gizliden soruyorsun?

• mazi saplantısı değil geçmişiyle gurur duymak bu... sizde olmayan bir mazi geçmiş bilmediğiniz için saplantı oalrak sayarsınız bunu.

• He he öyle dicem kızcan o yüzden bişi demiyorum:)

Yükleniyor...