Passo kart ücretli mi?

Maça gitmek için passo kart şart olmuş... peki bu kart ücretli mi? Ödeme nasıl yapılıyor yani? Nereye yatıracaz parayı? Bilgisi olan?

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Evet ucretlı almak istiyorsan tuttugun takımın stadına gıt ordan temın edersın ucretını verıp ınternetten falan sakın basvurma uzun zaman alır gelmesı..

0|0
    0|0
    • 15 günde geliyormuş acil değil zaten? Internetten başvurunca nasıl yapılıyor ödeme?

• Sen bılırsın :)

• Teşekkür ederim:)

Erkekler Ne Diyor 9

• Evet ücretli internetten başvuru yaptıktan sonra pttye gidip kimlik numaranı vererek paso yüklemesi yaparak işlemibtamamlayacaksın ve kartın gelmesini bekleyeceksin

0|0
    0|0
  • Ucretli ilk alirken daha sonrasini akbil gibi dusun.

0|0
    0|0
  • Passolig sitesinden önce başvuru yaoman gerekli. Daha sonra ptt ye para yatircaksin passolig kartı adresine gönderilir. Fiyatı 15 lira.

0|0
    0|0
  • Stadların yanından 5 dklıl işlemle alınıyor. Kimlik ve 1 adet foto yeterli.15 tl fiyatı var 1 hafta önce aldım bende

0|0
    0|0
    • Bilet Satış noktası var ordan yaparlar mı peki?:)

• Benim aldığım yerde paso ya ait prefabrik ofis açmışlar satıyorlardı. Her stadta var oradan temin edebililrsin

• Anladım teşekkür ederim:)

• Haberi nerdeyse duyduysan oraya sorabilirsn

0|0
    0|0
  • ucuz ya max 10 tl die hatırlıom kimlik kartı gibi

0|0
    0|0
  • passo kart ne yaaa

0|0
    0|0
    • Futbol maçına gitmek için passo kart çıkarmak gerekiyor artık... yoksa stada almıyorlarmış.. bilet yerine o kartlarla gidilecek maçlara

• 0|0
    0|0
  • ücretli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...