Fikret Ormanın "Türkiyeye Bugüne Kadar Hiç Uefa Kupasının Gelmemesi Türk Spor Yöneticilerinin Ayıbıdır" Sözlerini Nasıl Yorumlarsınız?

Fikret Orman bu açıklamayı yaparak yine skandal bir açıklamaya imza atmış oldu kendi kulübünün rüyasında bile goremeyeceği başarıları kazanmış bir takım olan Galatasarayın bu başarılarını unutmak ya da görmezden gelmek çok komik bir durumdur. Biz Fikret Ormanı biraz tarihi öğrenmesini tavsiye ediyoruz siz bu skandal açıklama hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• http://i.hizliresim.com/nAl05g.jpg
    Şuursuz herif ya gülüyorum hala

1|1
    0|0
    • Biz bu şuursuz ve vizyonsuz herifin bu komik açıklamalarına alışkınınız.

• Sezon sonu gereken cevabı yine alacaklar.

• Sevilecek hiçbir yanı yok ki zaten bunların.
      Gereksiz gereksiz konuşur, övünürler

• sizi türk takımdan saymamıştır

1|0
    0|1
    • Biz Avrupada kupalar kazandığımız zaman stadlarda Türk bayrağı dalgalandı. Biz Türkiyeyi kazandıgımız başarılarla gururlandıran ve yücelten bir takımız. Oyle başkaları gibi şike yapıp Avrupadan men yiyerek bu ülkenin adını kirleten takım değiliz biz.

• Fransız takımı olduğunuzdan söylemiştir 😂😂

• Gereksiz ve hiç bir anlamı olmayan açıklamalar. beyin uçmuş yani.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bence gerekten gaf yapmis aksi takdirde ya tarihi bilmiyo ya aziz yildirimla fazla takilmis ya da cekiyo bu adam baska aciklamasi cok zor.

1|1
    0|0
  • Çeyrek finale geldiler ama şampiyon gibi seviniyolar çok ilginç.
    Kendini bir halt sanmaya başladı yine bu yüzden sevmiyorum beşiktaşi..

1|1
    0|0
    • Adamların başka başarısı yokki Avrupada. Eski gücünden çok uzakta olan Liverpoolu penaltılarla yenmeyi efsane maçlardan sayıyorlar.

• Bunlar hayatlarında birşey görmemişler ondan böyle en ufak şeyde havalanıyorlar. Gidip Chelseanın 3. Forvetini aldılar burada yücelte yücelte bitiremiyorlar:)

• Demba ba yi derbilerde gördük ayağına top degmedi :)

• Bonzai ye hayır

1|1
    0|0
  • İyi işte başarıyı gölgelemek için size malzeme çıktı sizin BÜYÜKLÜĞÜNÜZE! de bu yakışır. Ama biz başkanın bu sözü beşiktaş camiası için söylediğini ve sözlerinin çarpıtıldığını biliyoruz neyse ki.

0|0
    0|0
    • Siz hala şu vizyonsuz adama inanmaya devam edin bu sözlerin çarpıtılacak bur tarafı yok skandal bir açıklamadır başkanınızın ruh hali iyi değil.

• Ben açıklayıcı bir konu açtım. Anlamamaya çalısmayan anlar.

• Kendisini komik duruma ancak bu kadar dusurebilirdi

0|1
    0|0
Yükleniyor...