Farklı bir takım tutupta dün akşam bjk lı gibi sevinenler kimler?

Bir GALATASARAY lı olarak hop oturup hop kalktım adeta. Alınan galibiyetten bir türk olarak gurur duydum. Güzelde bir kura çektik. Benim gibi Bu maçı Milliyetçi duygularıyla izleyenler kimler?

Güncellemeler:
@BlackBeauty1

0|0
8|7

En İyi Erkek Görüşü

• BEŞİKTAŞ lıyım...

2000 Yılında GALATASARAYIMIZ - Arsenal finalinde hop kalktım dahada oturamadım maç bitti sabaha kadar sevindim Türk Bayrağı ve GS bayrağıyla GS li arkadaşlarımla beraber... ;)
    Sonra tekrar lig başladı ben BJK liyim arkadaşlar olum sen GS li olmadın mı diyorlar bana sie nan demiştim o Avrupa da öyle :)) (O zaman 14 yaşımdaydım ama... :) )

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Fenerliyim sevindim :)

0|1
    0|0
  • Sadece olcay ve bilic beyler yuzunden istemiyordum ama tabi ki mutlu oldum. Basarilar.

0|1
    0|0
  • Ben!

0|1
    0|0
  • Galatasaray'lıyım ve bundan gurur duydum.

0|1
    0|0
  • seviniyoru tabiki neden sevinmeyelim.

0|1
    0|0
  • Fenerbahçeli biri olarak tabiki sevindim

0|1
    0|0
  • Fikret orman'nın yaptığı açıklamalardan sonra sevinilmez.

0|0
    0|0
    • Futbolu böyle insanlar kirletiyor aslında. Sanki alamadığı bir hırsları varmış gibi.

• Bir iki maç kazanıyorlar diye seviniyorlar.. sevinen bir sürü galatasaray'lı vardı olmadı bu açıklamalar.

• Ben garipsemiyorum. Türk futbolunun Her zamanki hali.

• Ülke puanı kazandırdılar tamam da şampiyon olmuş gibi sevindiler. ahahahha :))

0|0
    0|0
    • Biraz öyle oldu ama final gibi maçtı baya uzadı :-) birde malum 8-0 lık bir skor var ortada :-)

Erkekler Ne Diyor 6

Yükleniyor...