Spora haftada 3-4 gün gittiği halde zayıflayabilen var mı aramızda?

Kadıköy sport univers e başlayalı yaklaşık 3 ay olacak hala zayıflayamadım... spora haftada 3-4 gün gittiği halde zayıflayabilen var mı aramızda?
Yürüyüşü 25 dakikadan fazla yapamıyorum sol kaval kemiğimde 1 ton varmış gibi ağrı yapıyor... bisiklet 30 dakika sonra fitness jakuzi ve sauna yapıp dinleniyorum. üyeliğim sabah 7 -16 arasında önerilerinizi bekliyorum kilo 89 yaşım 34

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bu işin matematiği basittir yediklerin-harcadıkların gerekenden fazla ise kilo alırsın yok az ise kilo verirsin. Haftada verilebilecek kilo miktarı (buda yanlış bir tabi aslında bunun doğrusu yağ olmalı) 400gr-900gr arası değişir. Bundan fazla kilo verdiğini idda edenler ya vücuttaki suyu atmıştır ya da kaslarını yakmıştır. Bu konu hakkında gerçek bilgileri istersen sana anlatabilirim. çok uzun bir konu olduğu için burada kesiyorum ama kilo vermek cardio yapmanada gerek yok onuda söylemeden bitirmim.

0|0
    0|0
    • sevinirim anlatırsan

• sıfır ingilizce..

• . fatsecret. com. tr/ bu siteye üye ol yediğin yemeklerin kalorisini buradan takip et. Sitedeki ayarları kullanabilirsin ilk zamanlarda sıkıntı olmaz. Proteini fazla ye ve spor salonunda ağırlık kaldırma hareketlerini yap. Deadlift, bench press, squat bunları yap 6 ay boyunca. Hareketler zordur yanlız bilen birinin sana yardımcı olması lazım dikkat et hafif başla kendini sakatlama. Ben 3 senede 105 kgdan 79kg a düştüm sadece bunları yaparak. Eğer dietini düzgün yaparsan 10kg vermek için sana 3 ay yeterli. Hatasız diyet yaparsan 2 ayda tamamsın.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...