Kızların havalı olmalarının nedeni nedir?

Kızlarda olan hava arabamın lastiğinde yok sizce kızlar neden havalı?

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında havalı değiller, eksiklerini kapatmak için kendilerini öyle yansıtma gereği duyuyorlar. Çukurun üstüne el dokuması halı sermek gibi bir şey. Niye eksikler? Çünkü binbir çeşit baskı ve dogmayla, az sevgi görerek yetiştiriliyorlar. Erkeklerde de oluyor, ama kızlarda daha yaygın. Nedeni kişilik yetersizliği, başka bir şey değil. Savunma mekanizmasıdır "havalılık"

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bence erkekler daha havalı :D. neyse aslında çoğu kızı tanımadan yorum yapılıyor belki soğukkanlıdır ya da ailesi şımarık yetiştirmiştir. Belki de kendini ön planda göstermek isteyen ilgi çekmek isteyen kişilikler çok kızlar ve erkekler için söylüyorum bunu. Mesela ben ilk başlarda çok soğukkanlı davranım ama isteyerek değil ve herkes bana bu kız çok havalı kendini beğenmiş tarzı şeyler söylüyorlar halbuki öyle biri değilim ben tanıdıkça ısınan insanlardanım. yanı uzun lafın kısası herkesi, her kızı aynı kefeye koyma :)

0|0
    0|0
  • arabanın lastiğinde meme mi var

1|3
    1|0
  • nedeni, onların g.tünü kaldırmış erkeklerdir.

1|1
    1|1
  • erkeklerde havalandırmasın o zaman :D

0|1
    0|0
  • Kendine güvenen insan size havalı gelmiştir.

1|0
    1|0
  • sen eziksen onlar napsin

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 4

• kız dediğinde bıraz hava olmalı

0|0
    0|0
  • Erkeklerdir. başka aklıma gelen birşey olursa yazacağım

1|0
    0|0
  • prenses muamelesi yapıyosunuz havalanıyolar. normal erkek arkadaşlarınıza nası davranıyosanız onlara da öyle davranın, daha az havalı olurlar

0|0
    0|2
  • doğuştan.allah vergisi diye biliyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...