Beşiktaş'ın yeni Rakibi sizce nasıl?

Club Brugge yeni Rakip. Ne duşunuyorsunuz?

0|0
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• Belçika takımlarının en belirgin özelliği disiplinli takım oyunu oynuyor olmalarıdır. Clubb Brugge kendi liginde lider ve Avrupa Liginde bu yil henuz yenilgisi yok. Beşiktaş çantada keklik olarak görürse geçmiş olsun elenir. Ciddiye alıp kendi oyununu oynarsa da turu geçer.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• her ne kadar brugge belçika liginde fırtına gibi essede beşiktaş karşısında tutunamaz. bir de beşiktaşın liverpoolu yenmiş olmanın moraliyle saldıracağını hesaba katarsak ben beşiktaşın hem içerde hemde dışarda zorlanmadan turu geçeceğini düşünüyorum. kuraya gelecek olursak daha kolay rakipler elbette vardı ama diğer güçlüleri de hesaba katarsak bence çok şanslı bir kura çekti. zira bir zenit bir sevilla bir roma çıksaydı karşımıza sıkıntı daha büyük olabilirdi. bu yorumu bir fenerbahçeli olarak yapıyorum bu arada. maç günü de beşiktaşlı olmaya devam edicem.

0|0
    0|0
  • Belçika liginde lider ve takım kalitesi 52 m. Euro. Beşiktaş Liverpool karşısında oynadığı gibi inanarak mücadele ederse turu geçer.

0|0
    0|0
  • Kağıt üstünde Beşiktaş 150 milyon dolar bruge ise 20 milyon dolar değerinde :) yenmemiz lazım hatta şart!

0|0
    0|0
  • Ben galatasaraylıyım ama dün gece ilk kez beşiktaşla gurur duydum. clup brugge gelecek olursakta inşallah onlarıda yener good bye diyebiliriz :)

0|0
    0|0
  • Liverpool a göre çok dandik bir takım ama genç ve hızlı oyuncuları var ama Beşiktaş bunları da eler inşallah tabi

0|0
    0|0
  • foss çıkar. 10 üzeerinden 3 lük takım club brugge

0|0
    0|0
  • Çekilebilecek en iyi kurallardan biri oldu adamların yüzü ekşidi resmen

0|0
    0|0
  • Çok Kötü Bir Takım Değil. Şu Anda UEFA da Yenilgileri Yok. Kendi Liglerinde 1. Sıradalar. Ama Elediklerimizden İyi Değiller.

0|0
    0|0
  • En kolayı gelmiş

0|0
    0|0
  • Gayet güzel bir kura büyük ihtimalle eler beşiktaş

0|0
    0|0
  • Hayırlısı ya çalıştım mı olur

0|0
    0|0
  • En ideal takım bence, Wolfsburg, Roma, Fiorentina'nın gelmesinden kat kat iyi.

0|0
    0|0
  • On numara yeterki istekli oyniyalim.

0|0
    0|0
  • Bence ortalama bir takim cok kolay olmaz

0|0
    0|0
  • beşiktaş eler yeterki kontrol lü oynasın

0|0
    0|0
  • maç sonu clubte kutluyacagız basarımızı inşallah

0|0
    0|0
  • Beşiktaş'in eleyemeyecegi bir takım değil

0|0
    0|0
  • Kolay rakip

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Umarim yeneriz :)

0|0
    0|0
  • Çok kolay bir rakip

1|0
    0|1
  • yeneriz

0|0
    0|0
  • olabilecek en kolay rakip çıktı, Beşiktaş çeyrek finalde diyebiliriz

1|0
    0|1
    • Bucaspor da kolay lokmaydi gecen yil :) Beşiktas kontrolu elden birakmazsa eleriz. :)

• Keşke Club Brugge olmasaydı da şu olsaydı diyebileceğimiz bir takım var mı? Tabiki yok.
      Liverpool u eleyen Club Brugge u rahatça eler, üstelik ilk maç orda.
      Ben bırakın Club Brugge u elemeyi, Beşiktaşı kupanın en büyük favorilerinden biri olarak görüyorum artık

Yükleniyor...