Sizce BJK - C. Brugge Maçında ne olur Şansımız ne?

Gelebilecek en ZOR kuraydı Liverpool... Yendik Ezdik Geçtik... ;) :))

Şmdi Gelebilecek en kolay takımlardan biriydi BENCE C. Brugge...
İnşallah onu da Yeneceğiz Ezeceğiz Geçeceğiz... ;) :))

Siz ne düşünüyorsunuz bu eşleşme hakkında ne olur maç? ;)

• Beşiktaş turu geçer
    83% (5)86% (18)85% (23)Oy Ver
  • Club Brugge turu geçer...
    17% (1)14% (3)15% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|16

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Adil bir eşleşme bence bruge liverpool dan daha iyi bir takım basarıya ac cok zor maç olacak inş turu geceriz şansımız bencce % 40

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• Brugge aslında iyi bir takım, o yüzden bir Beşiktaşlı olarak öyle elimizi kolumuzu sallayarak geçeceğimizi düşünmüyorum. Liverpool'u yendik Brugge kim diyor millet ama Brugge hiçte öyle küçük görülecek bir takım değil halbuki. Anderlecht'den bir tık üstte denilebilir ki Anderlecht'in neler yapabileceğini gördük bu sezonun başında. Kişisel olarak takımıma desteğim ve inancım tam. Sadece kolay olmayacağını söylüyorum, savaşacağız, zorlanacağız belki ama alacağız :) Ayrıca çok anı dolu bir sezon geçiriyoruz, turu geçerek bunu sürdürmek her Beşiktaşlının hayalidir :)

0|1
    0|0
    • Maşallah destan yazmışsın :) ♥ ♡ ♥ :D
      inşallah BJK de destan yazmaya devam eder ;-):-)

• Insallah yener :)

0|1
    0|0
  • Üzerinde Türk bayrağının izlerini taşıyan her takımın yanındayız inşallah bu maçı da BJK alır 👍

0|2
    0|0
  • Beşiktaş her türlü koyar :) ;) Sonuçta BEŞİKTAŞ :) ve Türk takımı ♥

0|2
    0|0
  • kartalımın gececegine inanıyorum. olmasa da canımız sag olsun.

0|0
    0|0
  • Beşiktaşıma güvenim tam. Liverpool'u elediysek daha kimse tutamaz bizi inşallah

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Aslında kiev gelmeyince çok şaşırdım :)) Fenerbahçeliyim, beşiktaşa başarılar. Pek zorlanacaklarını düşünmüyorum.

0|1
    0|0
  • Liverpool'a gore kolay rakip diye konsantrasyon kaybi yasamazsak kolay olacagini dusunuyorum. %70 bence sansimiz.

0|1
    0|0
  • Beşiktaş bu turu atlayacak.

0|1
    0|0
  • Club Brugge genç ve dinamik bir takım. Belçika Ligi'nin zirvesindeler şu an. Baya formdalar. Oyun yapıları Beşiktaş ile hemen hemen aynı. Fakat rakip rakiptir küçümsemek olmaz. Beşiktaş'a başarılar.
    Edit: GALATASARAY'lıyım.

0|1
    0|0
    • Teşekkürler ;)
      Farkındayım küçümsenecek takımın son 16 da işi olmaz ama lafın gelimi 16 takımdan 3 takım söyle arasından birini BJK nin rakibi yapacağız desek birini C. Brugge derdim hani ;)

• Kesinlikle öyle olurdu. :)

• Geçer Bjk...

0|1
    0|0
  • çok rahat atlarız :D

0|1
    0|0
  • ee artık bi' zahmet :)

0|1
    0|0
  • Turu geçeriz ya

0|1
    0|0
  • kağırtırız

0|1
    0|0
  • Güle oynaya geceriz

0|1
    0|0
  • Napoli geleydi iyiydi :)

0|1
    0|0
  • bjk ezer gecer yeterki liverpool macnn aynısı oynasın

0|1
    0|0
    • Aynen yaa ;)
      Hangi takımlısın?

• Sizde büyük ihtimalle şampiyonsunuz ;) Özellikle şu feneri yenerseniz çok çok süper olur en büyük rakip kendiniz olursunuz ;)

• aynn öyle ama bu kadıköyde bir türlü şans tutmuyor yenemiyosak bari yenilmesek hiç yoktan iydir :)

• fenerbahçeliyim ama beşiktaşı severim tebrik ediyorum bjklileri, Liverpoolu eleyen beşiktaş bence club bruggeyide bal gibi geçer

0|0
    0|0
  • Beşiktaş turu geçer. Deplasmanda da kazanır.

0|0
    0|0
  • En başından beri güveniyorum takımıma. Bu sene inşallah kupayı Türkiye'ye getiricez. Brugge iyi olabilir ama daha iyi olan bir takım var oda ortak sevdamız Beşiktaş. Sabırsızlıkla bekliyorum maçı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...