Sevgilinizin ilkisiniz ne düşünürsünüz?

Kızlar size soruyorum , sevgilinizle konuşurken size daha önce kimseyle çıkmadığını , onun ilki olduğunuzu söylüyor ne düşünürsünüz , ne yaparsınız ?

Güncellemeler:
Öyle erkek mi kaldı diyenlere söylüyorum , illa her erkek çıkmak zorunda mı ? Ben aradığımı bulamadığım için çıkmadım mesela , sonunda aradığımı buldum ve ona aynen böyle söyledim mutlu oldu :)

0|0
16|1

En İyi Kız Görüşü

• Neden çıkmadın derim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Ben dogruysa eger cok sevinirim. ama öyle erkek yokki hic.

bende öyle, şu anki sevgilim benim ilk, ve o bunu duyunca cok ama cok sevindi havalara uctu bunu ögrendiginden beri hep seni seviyorum diyor bana evlenme hayalleri bile kuruyor :)

Arkadaslarla konu benden acilmis sen bosver hic deneme sansin yok demisler benim icin :) o da bunu duyunca havalara ucmus

0|0
    0|0
  • Aksine benden önce de ilişkileri olsun isterdim.

Önemli olan ilk çıktığı kişi olmam değil, benden önce ilişkileri olmuş olsa da gerçekten sevdiği, aşık olduğu ilk kişi olmam önemli.

0|0
    0|1
  • öyle biri varsa banada yolla :D

0|0
    0|0
  • güncellemeye cevap:kaldıysa ne güzel beraber ögreniriz herşeyi bende onun ilki olurum takılırız.

0|0
    0|0
  • var mı öyle biri

0|0
    0|0
  • İnanmam :D

0|0
    0|0
  • valla çok mutlu olurum :)) gurur duyarım be :))

0|0
    0|0
  • Genelde ilki olanlar ilişkiyi batırır, sürekli ağlar zırlar. Direk bağlanırlar. Bu yüzden çok çabuk soğurum. Ama duygusal falan değilse, mantıklı ise iyidir.

0|0
    0|1
  • yuh lan ciddi mi şaka yapıyosun derim.

0|0
    0|0
  • Hiç umrumda olmaz o benim 6.cım olduktan sonra o düşünsün.

0|0
    0|1
  • sevinirim yani mutlu olurum sonuçta daha önce benden başkası olmamış hayatında

0|0
    0|0
  • alnından öper basarım nikahı şaka ya şaka ayaklarım dötüme değe değe kaçarım

0|0
    0|0
  • İlk olmak özeldir.

0|0
    0|0
  • Tabiki, inancımız gereği eşiminde, benimde ilkimizdi. Onunla gurur duyuyoum.Dahası öyle olduğu için saygınlığı bin kat gözümde.

0|1
    0|0
  • Sasiririm anormal bir durum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• benim böyle bir arkadaşım var,

ilgilenenlere duyurulur...

0|0
    0|0
Yükleniyor...