Balotelli: Kulaklarım hala çınlıyor?

Dün Beşiktaş taraftarı, Olimpiyat stadı gibi saçma biyerde bile muhteşem bir atmosfer yarattı. 120 dk ve penaltılarda susmayarak tezahüratlarla takımına destek oldu. Bende ordaydım ve hayatımda yaşadığım en inanilmaz saatlerdi. Belki sportif başarı olarak rakiplerinin gerisinde olsa da taraftar olarak Türkiye de 1 numara olduğunu tekrar kanıtladı. Dünkü taraftar destegi ve maça etkisi ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz?

Mario Balotelli: " O kadar yüksek ses çıkardılar ki hala kulaklarım çınlıyor. Siz duymuyor musunuz? Bilmiyorum ama hala kulaklarımın içinde onların sesleri var"

Kolo Toure:"Kesinlikle söylüyorum hayatımda böyle bir taraftar topluluğu görmedim. Dürüstçe söylüyorum futbol hayatımda gördüğüm oynadığım en iyi atmosferdi"

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Desibel rekoruda Beşiktaş'ımda.

Bu taraftar arkasında olduğu sürece herşeyi başarırlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bende inönüneye gitmiştim bir kere dayım götürmüştü gerçekten beşiktaş taraftarı çok bağrıyor kulaklarım sağır oluyordu hiçte susmadılar ama güzeldi

0|1
    0|0
  • Bjk li degilim ama birlik maçı oldu tebrik ettim

0|2
    0|0
  • Hatırladığım kadarıyla sende ordaydın muhtesemdiniz. Taraftarı gördükçe daha çok sevdim ilk aşkımı :)

0|0
    0|0
    • Aynen ordaydim, birçok maca gitmeme ragmen en unutamayacagim maç diyebilirim hem tribun hem sonuç olarak. Bir daha boyle mac olmaz diyemicem beşiktaş taraftariyla hersey mumkun :)

• Belli mi olur. Belki UEFA finalinde daha mükemmeli olur :)

• gsliyim ama çok sevindim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bende sana katılıyorum besıktasın tur atlamasına galatasaraylı olarak gonulden tebrık ederım hatta gecenlerde burada bır bırı soru baslıgı acmıstı besıktas ılk macta yenılınce tur atlarmı dıye ben kesınlıkle tur atlar demıstım ve sagolsun tur atladı bazıları benı eksılemıstı demek ıstedıgım ben trabzonunda tur atlaması ısterdım sonucta avrupada turkıyeyı temsıl edıyor takımlarımız helekı mılletce sevınmeye o kadar ıhtıyacımızın oldugu donemde besıktasın tur atlaması cok ıyı oldu ınsallah fınalde goruruz

0|1
    0|0
  • Türkiyede bir numaramı? Avrupada Galatasaray deplasmanına Ali Sami Yen cehennemi derler. Kolo Toure ve Balotelli bu sözleri söyleyebilir ama Mourinhoda Galatasaray için bu sözleri söylemişti. Hem görsel açıdan hemde destek bakımından Galatasaray ın üstüne yok.

0|0
    0|0
    • Sadece bu maç için toure ve balotelli bunları söyledi. Daha önceden Ferguson, Gerard, Ferdinand daha bir çok kişi beşiktaş taraftarini övmüştü. Sen objektif bakamadığın için gerçekleri göremiyorsun ama kabul etsen de etmesen de Türkiyenin bir numaralı taraftar grubu Beşiktaşdadır.

• Fenerliler biz beyaz desek onlar siyah diyor Bjk ya da Fblierin söylemleri bizi ilgilendirmez bu ülkede Dembaba Sneijderden daha iyi oyuncu diyen ve Türkiyenin en büyük takımının Galatasaray olduğu gerçeğini kabul edemeyip inkar eden insanlar dolayısıyla bizim bu insanların söylediklerine kulak vermemiz söz konusu olamaz.

• Tamam siz dünyada ki herşeyde en iyi olarak galatasarayı görmeye devam edin.

• Gurur duyduk.

0|1
    0|0
  • balotelli demişken maçın başından sonuna kadar bizim takımla dalga geçiyordu maçta sahada onada cevabı vermiş olduk

0|1
    0|0
  • Galatasaraylı.
    Olarak sevindim ben.

0|0
    0|0
Yükleniyor...