Bu düşmanlık niye?

Eskiden Galatasaray ve Fenerbahçe Avrupa maçlarına çıkarken ne renk forma giyerlerdi ve amaçları hedefleri neydi?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ben bir Galatasaraylı olarak, Fenerbahçe ve Beşiktaşı asla Avrupada desteklemem. Yenilmeleri beni daha çok sevindirir. Ama buna dahil olmayan Bursaspor ve Trabzonspor vardır. Bunları da avrupada sanki Galatasaray oynuyormuş gibi desteklerim

Peki ama neden?

Bu takımların yöneticileri, şike yapmak suçundan resmi olarak ceza aldı ve içeride yattılar. Ama her ne hikmetse tff de suçsuz görüldüler. Tapeler ve görüntüler ortadayken. Küme düşmesi gereken takımlar düşmedi, adalet yerine gelmedi.

He peki bunlar olarak hatırlasana Galatasaraya ne oldu? İlk senesinde şampiyon olamasın diye Süper Final diye bir zırvalık çıkardılar. Sonra Gs avrupada ve ligde arayı açmasın diye yabancı kuralı getirdiler. Ne oldu Gs bu sezon şampiyonlar liginde gördük. Tarık ve veysele kaldık ne yapalım? Her ne hikmetse, fb avrupa kupalarına gidebileceği sene bu kaldırılıyor.

Fatih Terim salağının aklını çelip Gs teknik direktörlüğünden aldılar. Burak Yılmaz'a yalandan emek hırsızı dediler hiç kendilerine bakmadan.

Bunları yaptılar ya, yenilsinler, yensinler umrumda değil. Adalet elbet yerini bulur. Hem Trabzonsporlular hem de Galatasaraylılar için. Ama o güne kadar milli takımı bile desteklememeye yeminliyim.

0|0
    1|0
    • He bunların haricinde Gs'ın avrupadaki rakiplerinin bayraklarını açtılar stadyumlarında.

• Sığ kafalı bir adam değilim. Haksızsam, de ki haksızsın, böyle böyle olmamıştır. Eyvallah derim.

• haklısında kardeşim onlar öyle diye sende öyle olacaksın diye birşey yok ama

Kızlar Ne Diyor 2

• Eskiden ben bütün tütk takımları avrupada desteklerdim ama yine ediyorum beşiktaş bursa ederim ama iki takım hariç onları desteklemem burdaki bazı rakip takımların taraftarlarını gördükçe bende etmemeye başladım kızları fena zaten

0|0
    0|0
    • işte bu yüzden sonra bizim avrupadan neyimiz eksik diyorlar adamlar avrupa maçına gidince her takımdan taraftar aynı tribünde bizde ise biri real madrid bayrağı açar biri benfica bayrağı açar

• İşte onu rakip takıma sor

• sanki iki düşman ülke gibiler

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben bu duruma daha çok galatasarayli taraftarlarda rastliyorum. Benim tespitim uefa ve şl başarılarına başka bir türk takımının ulaşmasını istemiyorlar. Onlar için ülke birliğinin hiç bir önemi yok. Tabi bütün taraftarları aynı kefeye koymuyorum. Sevinen hem gs hem fb taraftarı da var.

0|0
    0|0
    • her taraftar gurubunda var bu durum kardeşim nasıl bir poşet elma aldığında illaki bir iki tane çürük çıkıyor ya buda aynı o durum taraftar guruplarından da çürük çıkıyor işte

• senin içinden gelmedi benim içimden gelmedi sonra ne olacak kardeşim burada işte kişilik medeniyet ortaya çıkıyor babamın bir lafı vardı :) cahil insanlar hep kendini düşünür diye işte tam buraya lok diye oturuyor :)

• Haklisin ne diyeyim :)

• ben sevindim..

0|0
    0|0
  • ne renk giyerlerdi hacı?

0|0
    0|0
    • formanın ortası sarı sağı kırmızı solu lacivertti ve tek hedefleri yabancı takımları yenmekmiş şimdi o zamandan bu zamana ne değişti ki be kardeşim dün beşiktaş yendi diye liverpoola nasıl yenildin gibisinden küfür edenlere rastladım ben bir galatasaraylı olarak acıdım o insanlara

Yükleniyor...