Sizce kadın mı, erkek mi daha çok sever?

Bir arkadaşım dedi ki erkekler kadınlardan daha çok sever. Kadın hemen unutur ama erkek sevdiğini unutamaz. Kadın maymundur bir dala tutunmadan diğerini bırakmaz, oysa erkek bunu yapamaz...

Siz nasıl düşünüyorsunuz, gerçekten de erkekler daha mı fazla seviyor?

Soruma kızlardan da erkeklerden de yanıt istiyorum lütfen. Birbirimizin düşüncelerini görüp anlayalım ve ona göre değerlendirelim istiyorum mümkünse...

Teşekkürler

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kim daha cok sorusuna net bir cevap verebilecegimi sanmiyorum ama kadınlar sanki daha rahatlar iliskilerde. Corap degistirir gibi sevgili degistirme fikri her zaman uzak gelmistir bana, o yüzden düzgün bir iliskim olsun diye hep ugrasmisimdir ve zamanla yavas yavas olsun hatasiz mükemmel olsun diye yeri geldiginde dokunmaya bile kiyamamisimdir. Bir taraftan da bayanlara bakiyorum, artik cevre etkisi midir tam bilemiyorum ama duygularini cok hizli yasiyorlar, hemen sevelim asik olalim isteyenleri gördüm ve duydum. Duygu olarak biraz fazla dolular erkeklere göre.

Ben iliskimin zamanla olgunlasmasi taraftariyim, 2 dk da sever ve hemen hassaslasirsam ardindan gelen ayrilikla cok üzülüp yıkılacagimi düsünürüm. O yüzden gercekten hissediyor muyum diye bakar ve beni gercekten sevdigini anlamadan hızlı hareket etmemeye özen göstermeye calisirim. Ama bunlar asla demek degil ki erkekler kalpsiz insanlar. O yüzden erkekler severse zamanla yavas sever, iliskilerde bayanlara göre baglanmaya biraz daha korkaktirlar; 2 günde ask, baglanmak beklemeyin diyeyim bitireyim :))

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• kadın garanticidir. Bir ilişkisini bitirme noktasına geldiğinde erkek arkadaşına bitti demez en yakını arkadaşı kardeşi hatta bütün çevresine bitti der ama istediği kriterlerde ona ilgi gösteren seven vs. bir erkek bulmadan ilişkisini bitirmez erkek arkadaşına bitti demez. Bunun böyle olmadığına hiçbir kadın inandıramaz bana.

Kim daha fazla sever konusunda erkek dış görünüşüyle görür önce kızın fiziğini sonra kalbini sever. kadın ise önce erkeğin kalbine ruhuna bakar fizik konusunda da yanına yakıştırıyorsa sevmeye başlar.

Kadın kalbine koyduğu erkeği kolay bırakmaz. Erkek severse kalbiyle ruhuyla sever ve asla unutmaz

0|0
    0|0
  • ne güzel bir soru erkek daha çok sever ama belli etmez sanarsınız ki sevmiyor o derece yani

0|0
    0|0
  • gercekten de oyle. kadinlar sevilmekten hoslaniyor, askin kendisini seviyor, sevilme ve sevmenin kendisini seviyor, bazi kadinlar bu asamayi gecip erkegi de sevmeye basliyorlar.

0|0
    0|0
  • bu soru anneni mi daha çok seviyorsun babanı mı gibi bir soru olmuş )) ?

0|0
    0|0
  • kim kaybetmekten korkuyorsa o daha cok sever...

0|0
    0|0
  • evet kadınlar hemen terkeder ama erkek onutamaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kadinlar daha cok baglanir ve duygularini daha ani yasar tabi buna arkadaslarindan cevresinden vb seylerden etkilenmesi de neden olur.. Erkek zamanla baglanir ama baglandimi bir kere zor kopar sevdikce sever ve onsuz yapamaz tabi karsindaki dogru kisiyse.

0|0
    0|0
  • bence bayanlar sevgısını rahatlıkla dısa vurabılıyor erkeklerde sevgısını ıcınde buyutuyor... evet erkek kolaylıkla bırakamaz cunku sevdıgınıde dıger buldugunuda aynı anda ıster kadında herzaman kıyaslama vardır dıyerındekı yasadıkları daha vazgecılmez gordugu ıcın hemen unutur...

0|0
    0|0
  • gayet insansı bişeydir bu..kimi ilişkilerde sen daha çok sevilirsin kimilerinde sen seversin..ama bence mutlaka bir taraf daha fazla sever..bizim ilişkimizde ben daha çok seviyorum gibi geliyor..

0|0
    0|0
  • Her iki tarafta çok sevebilir.Ama erkek ilk aşkına takılıp kalıyo nedense.Ben de sevdimmi deliler gibi severim.Sarılmak öpmek isterim.Ama çok çok seven erkek dokunmaya bile kıyamaz.ben de bunu anlamıyorum.

0|0
    0|0
  • Erkek daha çabuk unutur diye biliyodum ben

0|0
    0|0
  • kadın daha duygusal erkeğe göre. dışa vurabilirz biz kadınlar onlar içlerinde yaşarlar. sevgilerini pek te belli edemezler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...