Protein tozu kullansam kilo alırmıyım?

spora baslayalı cok olmadı ama duzenlı yapma sansım olmuyo proteın tozu kullansam kılo alırmıyım ya da bana zarar verırmı tavsıye edecegınız proteın tozları var mı

0|0
6|20

En İyi Erkek Görüşü

• Kilo almak istiyorsan protein tozu alma. Sayet agirlik kaldirip duzenli spor yapacaksan protin tozu al diyebilirim ama oda sana kas yaptirir. Fazla spor yapmazsanda karacigerine zarar verir. Alacaksan weider in kilo aldiricisini al yag orani cok dusuk en iyisi o.

0|0
    0|0
    • ya kılo aldırıcılar fayda etmıyo ama kan ılacı kullanıyorum bı sey yok vıtamın hap kullandım senelerce yok balık yag hapı kullandım o da ıseyaramadı

• spordan sonra yemek yemek mi kilo aldırır?

• Evet spor sonrasi yatmadan once bunlar iyi kilo aldirir.

Erkekler Ne Diyor 19

• Spor salonunda uzan kontrolunde kullanmalısın. Kafana göre alınmaz bu ilaç :):

0|0
    0|0
  • Protein tozu kilo aldırmaz
    Kilo almak için alacağın tozun adı Massgainer.
    Çok kişiye kilo aldırdım sorabilirsin 😁

0|0
    0|0
  • gobek yapmada hem karbonhidrat al

0|0
    0|0
  • Sağlıklı olmasını istiyorsan doktordan tavsiye alıp öyle başla yoksa spor salonundaki 3 5 dingilin tavsiyesiyle kullan.

0|0
    0|0
  • hayır alakası yok.

0|0
    0|0
  • Bana bak sakın deneme bile bende de kilo alma sorunu var protein tozu kullanma ilerde yan etkileri cıkıyormuş. Ve ayrıyetten tek kullanacagın sey vitamin olsun ama hap degil meyva ye bol bol balık ye. Günlük balık yağlarından kullan bende biraz etkisini gördüm balık yağının.

0|0
    0|0
    • ya balık yemekten balıktan sogudum bana hızlı bısey lazım

• Hızlı diyip gecme vitaminsizlikten boyle bende boyleyim.

• Balık Yağı kilo aldırmaz; kilo verdirir.. Bu bilgiyi nerden aldınız.

• protein tozları kas gelişimini destekler kilo almak istersen Karbon hidrat kilo verme amacın varsa Cla ya da Lkarnitin kullanman gerek

0|0
    0|0
  • Bana ulaşırsan cumadan sonra yardımcı olabilirim

0|0
    0|0
    • yazarım ben burdan mesaj atarım

• gainer al

0|0
    0|0
    • o ıse yararmı sence almayı dusunuyorumda?

• Aynı dertten bende muzdaribim.. Bak yüksek kalorili şeyler yiyeceksin.. Plav makarna tavuk kırmızı et yumurta beyaz peynir ve ara öğünlerde muhakkak fındık fıstık ve kuru üzüm.. Bak bakalım 6 ay sonra nasıl oluyorsun.

0|0
    0|0
    • ya 1 ay katlanamadım ben 4 kılo almıstım her gun et yıyodum artık nefret ettım her seyden ıstahım gitti yani

• Ya bunun sebebi; gün içinde aldığın kaloridan daha fazla kalori harcamandan kaynaklanıyor.. Evli değilsin sanırım. evlenince saten kilo alırsın takma kafana..)

• benim arkadaşım çok zayıftı ve vücut geliştirmeye gidiyordu kilo almak için protein tozu kullandı ama hiç bir etkisini görmedi. Şimdi zayıflıktan kemikleri çıkmış kendiini kaslı zannediyo :DD:D

0|0
    0|0
  • alma derim çok zararlı

0|0
    0|0
  • Kilo almak istiyosan karbonhidrat al

0|0
    0|0
  • karbonhidratlı alman gerek kilo alman için

0|0
    1|0
  • ekmeğe aban :D 35 kilo aldim şaka gibi dimi

0|0
    0|0
  • Karbonhidrat alacan protein tozu degil

0|0
    0|0
  • Karbonhidrat tozu kullanman gerek kilo almak için

0|0
    0|0
    • aa ikisinide alsam sorun olurmu pekı?

• Evet olur duzenli ismen ve spor yapman gerekir

0|0
    0|0
  • evet.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hayır kilo aldırmaz, protein vücutta depolanmaz çünkü. Ama aşırıya kaçıldığında önemli sağlık bozuklukları olabilir, google dan araştırırsan öğrenirsin.

0|0
    0|0
    • kılo aldırıcı tozlar ıseyaramazmı pekı

• Güzelim bak ben sporcuyum ve bu konuların önemini kavrayamamışsın sanki. Bu gibi soruların cevaplarını uzmanından öğren git bir diyetisyene o açıklasın. Bunlar önemli konular, kimisi sallıyor kimisi yanlış biliyor sen de ona göre mi kullanıcan bunları. Sağlığınla ilğili tavsiyeleri sadece uzmanından al, kendini sevmiyor musun sen..

• ya sevıyorum sevmesıne ondan kılo almak ıstıyorum denemedıgım sey kalmadı ya :(

• protesin tozunu kullanıo kilo alsan bile bıraktıktan kısa süre sonra esi haline dönersin o yüzden daha sağlıklı ve kalıcı yoldan kilo almaya çalış diyetisyene gitmeyi denedi mi

0|0
    0|0
    • evet ve hıc bı ıseyaramıyo

• hızlı bı cozum lazım bana artık kılo almak ıstıyorum ya :(

• Antin kuntin şeyler yapıcağına bol bol yesene güzelim ya

0|0
    0|0
    • ıste olmuyo ıstahım yok benım hızlı bı cozum lazım bana

• Zorla ye kendini zorla biraz. Özellikle geceleri atıştır bişeyler. Abur cubura saldır

• zorlayınca kusuyorum bı de abur cubur aldırmıyo tek basına yemek yemem lazım

• Hç bilmyrum kilo aldrıysa bende kullanym

0|0
    0|0
  • Kilo alirsin tabiki. Tavsiye etmiyorum cunku sporu birakirsan kaslar eriyor ve yag olarak kaliyor

0|0
    0|0
    • yok ben squat calısıyorum bırakmayıda dusunmuyorumda proteın tozumu yoksa karbonhıdrat tozumu kullanmam gerek bılemedım

• onun yerine vitamin iç

0|0
    0|0
Yükleniyor...